Заказ води    Корпоративним клієнтам

Корпоративним клієнтам

Офис 1

5 бутылей
+
1 кулер
+
1 бесплатная санитарная обработка в год

552.00 грн.
экономия 28%

Офис 2

7 бутылей
+
1 кулер
+
1 бесплатная санитарная обработка в год

648.00 грн.
экономия 30%

Офис 3

10 бутылей
+
1 кулер
+
1 бесплатная санитарная обработка в год

792.00 грн.
экономия 30%

Индивидуальный расчет

Для каждого объема, мы подготавливаем индивидуальное предложение.
Оставьте заявку и мы предоставим его Вам в течении того же дня.

 
 

 

НАМ ДОВЕРЯЮТ:

 

 

НАШИ ПРЕИМУЩЕСТВА

 
Завжди вчасно

у нас власний автопарк

 
Зручно

СМС-сповищення про час доставки

 
Охайно

Санітарний контроль кожного авто

 
Доброзичливо

у нас ввічливий персонал

 
Найкраща

доставка в Україні

 

8 нагород «Доставка води №1 в Україні» на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Вибір року»

 

ОБСЛУЖИВАНИЕ МЕРОПРИЯТИЙ

Если вы организовываете мероприятие и Вам нужны кулеры и вода, наши специалисты помогут вам рассчитать необходимое количество, а так же сделают доставку под ваши индивидуальные требования.

 

Використання води з домішками зіпсує смак ранкової кави, чашкою якого прийнято починати продуктивний робочий день в офісі, і негативно вплине на здоров'я і самопочуття співробітників. Тому корпоративним клієнтам компанія «Райське джерело» поставляє чисту, смачну джерельну воду по індивідуально складеним графіком.

Доставка здійснюється акуратно і вчасно машинами з власного автопарку, які проходять регулярний санітарний контроль. Про час візиту кур'єрів, які оперативно розвозять кулери і бутлі по місту, будуть нагадувати зручні СМС-оповіщення, відправлені на мобільний телефон.

Доставка під індивідуальні вимоги: вигідно і практично

Чудовий сервіс доставки води - це більше, ніж просто поповнення запасів в кулерах і збір порожньої тари. Чуйна команда професіоналів, в план обслуговування якої також входить щорічна безкоштовна санобробки обладнання, прагне виконати свою роботу відповідально.

Співробітники знайомлять корпоративних клієнтів з актуальними пакетними пропозиціями, пропонують виконати індивідуальний прорахунок з урахуванням персональних потреб, щоб відкрити солідні резерви для економії коштів. Замовлення приймаються в будь-який день тижня - служба працює без вихідних, щоб забезпечити максимально комфортні і взаємовигідні умови співпраці.

Чиста вода: секрет відмінного самопочуття, продуктивності і бадьорості

Природний смак води, що постачається досягнуто без застосування штучних фільтрів і шкідливих хімікатів. Її видобувають з природних родовищ, розташованих в екологічно чистих регіонах. Водоносні ключі забезпечують оптимальне співвідношення мінералів і корисних елементів в кожній склянці води. Співробітники офісу зможуть забезпечити організму збалансоване надходження мікронутрієнтів, допоможуть запобігти дегідратацію. Персонал буде почувати себе чудово, що позитивно відіб'ється і на результатах роботи. Фірма отримає нові вигідні контракти, зможе з перемогою завершувати зустрічі і переговори.