Заказ води    Доставка води в офіс

Доставка води в офіс Райське Джерело

Офіс 1

5 бутилів
+
1 кулер
+
1 безкоштовна санітарна обробка на рік

552.00 грн.
економія 28%

Офіс 2

7 бутилів
+
1 кулер
+
1 безкоштовна санітарна обробка на рік

648.00 грн.
економія 30%

Офіс 3

10 бутилів
+
1 кулер
+
1 безкоштовна санітарна обробка на рік

792.00 грн.
економія 30%

Індивідуальний розрахунок

Для кожного об’єму, ми готуємо індивідуальну пропозицію.
Залиште заявку і ми надамо Вам відповідь протягом того ж дня.

 
 

 

НАМ ДОВІРЯЮТЬ:

 

 

НАШІ ПЕРЕВАГИ

 
Завжди вчасно

У нас власний автопарк

 
Зручно

СМС-сповіщення про час доставки

 
Охайно

Санітарний контроль кожного авто

 
Доброзичливо

У нас ввічливий персонал

 
Найкраща

доставка в Україні

 

8 нагород «Доставка води №1 в Україні» на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Вибір року»

 

ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАХОДІВ

Якщо ви організовуєте захід і Вам потрібні кулери і вода, наші фахівці допоможуть вам розрахувати необхідну кількість, а так само зроблять доставку під ваші індивідуальні вимоги.

 

Використання води з домішками зіпсує смак ранкової кави, чашкою якої заведено починати продуктивний робочий день в офісі, і негативно вплине на здоров'я і самопочуття співробітників. Тому компанія «Райське джерело» поставляє корпоративним клієнтам чисту воду по індивідуально складеному графіку.

Доставка здійснюється охайно і вчасно автівками із власного автопарку, які проходять регулярний санітарний контроль. Про час візиту кур'єрів, які оперативно розвозять кулери й бутлі містом, нагадуватимуть зручні СМС-сповіщення, відправлені на мобільний телефон.

Доставка під індивідуальні вимоги: вигідно й практично

Чудовий сервіс доставки води - це більше ніж просто поповнення запасів в кулерах і збір порожньої тари. Чуйна команда професіоналів, до плану обслуговування якої також входить щорічна безкоштовна санобробки обладнання, прагне виконати свою роботу відповідально.

Співробітники знайомлять корпоративних клієнтів з актуальними пакетними пропозиціями, пропонують виконати індивідуальний розрахунок відповідно до персональних потреб, щоб відкрити солідні резерви для економії коштів. Замовлення приймаються в будь-який день тижня - служба працює без вихідних, аби забезпечити максимально комфортні і взаємовигідні умови співпраці.

Чиста вода: секрет відмінного самопочуття, продуктивності й бадьорості

Природній смак води, що постачається, досягнуто без застосування штучних фільтрів і шкідливих хімікатів. Її видобувають із природних родовищ, розташованих в екологічно чистих регіонах. Водоносні джерела забезпечують оптимальне співвідношення мінералів і корисних елементів у кожній склянці води. Співробітники офісу зможуть забезпечити організму збалансоване надходження мікронутрієнтів, запобігти дегідратації. Персонал почуватиме себе чудово, що позитивно вплине і на результатах роботи. Компанія отримає нові вигідні контракти, зможе завершувати зустрічі й переговори перемогою.