Заказ води    Склад води "РАЙСЬКЕ ДЖЕРЕЛО"

Склад води "РАЙСЬКЕ ДЖЕРЕЛО"

 

Кожен з нас ще зі шкільних років теоретично пам'ятає, що всі люди складаються з води. Але на практиці, багато хто забуває, що саме вода є найбільш живильною речовиною і сприяє правильному функціонуванню організму. Причому питна вода - це не просто розчинник і оптимізатор, вона ще й вправний логістик. Вода "розносить" необхідні для організму речовини по своїх місцях. Саме вона відповідає за потрібні дозування, правильне розташування мінералів в крові, збалансовану роботу всього організму.
 
Склад питної води може відрізнятися в залежності від різних факторів, зокрема місця, з якого її здобули. Не можна знайти воду, яка буде абсолютно ідентичною за складом при різних умовах походження. Навіть артезіанська вода з однієї глибини в подальшому проходить через різні породи. Саме тому асортимент питної води в супермаркетах і спеціалізованих магазинах відрізняється і важливо зробити правильний вибір.
 

ЩО ПОВИННО БУТИ В СКЛАДІ ПИТНОЇ ВОДИ? 

Проте для складу питної води є певні рамки. Вони визначаються:
 • водневим показником, що позначається як рН. Він повинен становити від 6 до 9 одиниць;
 • загальної жорсткістю, т. Е. Концентрацією іонів магнію і кальцію. Вона повинна бути близько 3-3,5 мг-кв л. Якщо регулярно вживати більш жорстку воду, це призведе до неприємних наслідків, зашкодить суглобам, сечового і жовчного міхурів.
 • хлоридами - максимально допустимий показник - 350 мг л. Якщо у питній воді міститься дуже велика кількість хлоридів, це негативно вплине на шлунок;
 • сульфатами - їх кількість не повинна перевищувати 500 мг л.
 
Крім перерахованого, дуже велику роль в складі питної води відіграє показник токсичних металів. Деякі з них в певних дозах корисні для організму, але дозування заліза, цинку і т. Д. Повинні дотримуватися дуже строго. Наявність у воді деяких мінералів, таких як магній, фтор, є обов'язковим. Вода без них не здатна забезпечити організму потрібну кількість енергії. Але перевищення мінералізації зробить воду вже не питної, а лікувальної. Така вода не повинна використовуватися на щоденній основі.
 

ЯК ВИЗНАЧАЄТЬСЯ СКЛАД ПИТНОЇ ВОДИ?

Склад питної води визначається в спеціальних лабораторіях, що спеціалізуються на таких перевірках. Вони використовують різноманітні методи аналізу, у кожного з яких свої переваги та особливості. Нижче перераховані найвідоміші способи:
 • органолептичні - характеристики води визначаються за допомогою органів почуттів;
 • ваговій аналіз (гравіметрія);
 • турбідиметрія і нефелометрія - при яких вимірюється інтенсивність світла, що пройшло через воду і розсіяного її пробою;
 • капілярний електрофорез- дозволяє визначити наявність у воді різних екотоксікантов, зокрема пестицидів;
 • хроматографія - аналізує домішки органічної природи;
 • потенциометрия - за допомогою цього методу визначається рН, концентрація фторид-іонів;
 • тітріметрія - в процесі виміряється кількість реагенту, що необхідна для взаємодії з визначальним компонентом при певних умовах;
 • спектрофотометрия - один з методів кількісного хімічного аналізу, що дозволяє визначити наявність у воді широкого кола сторонніх речовин, наприклад амонійних сполук, іонів важких металів.
 
Також, існують набори, що дозволяють в домашніх умовах проаналізувати склад води. За допомогою таких тест-систем можна визначити рН, загальну жорсткість, наявність заліза, вільного хлору і т.д. Такий аналіз не може дати повної гарантії, що вода безпечна, але допоможе скласти загальне враження про склад того, що ви п'єте.
 
Компанія Eden пропонує широкий асортимент питної води "Райське Джерело" в залежності від складу. Це може бути: 
 • універсальна столова вода із загальною жорсткістю 5,6 ммоль дм3. У ній міститься оптимальна кількість натрію, кальцію, калію, магнію і фторидів; 
 • універсальна пом'якшена вода - Райське Джерело "Домашня". З такої води можна готувати безпечні для дітей страви і напої, розчиняти в ній сухі суміші;
 • Райське Джерело 100 також пом'якшена вода. Вона відмінно підходить для використання в професійних кавоварках, еспресо-автоматах та інших пристроях для кип'ятіння води. Це обумовлено тим, що вода не залишає осаду. 
Замовляючи в Eden воду "Райське Джерело", ви отримуєте якісний і безпечний продукт під різні завдання і умови використання. При регулярному вживанні цієї води, ваш організм буде працювати так добре, як ніколи раніше!
 

Райське Джерело - та сама "європейська" вода, знайдена дослідниками компанії Eden Springs. Універсальна столова вода. Чудова як самостійний напій і в кулінарії. Єдина натуральна вода київського регіону зі статусом "видобувається з родовища". Це наша найкраща вода, наша гордість.

Мінеральний склад води Райське Джерело З Родовища: 

 

Загальна жорсткість 5,6 ммоль/дм3
Загальна лужність 5,3 ммоль/дм3
Натрій 187,0 мг/дм3
Кальцій 60,0 мг/дм3 
Калій 48,0 мг/дм3 
Магній 31,0 мг/дм3 
Фториди 0,08 мг/дм3 
Сухий залишок 469,0 мг/дм3  

 


Райське Джерело Домашня - різновид води Райське Джерело, універсальна пом'якшена вода. Чудово підходить для приготування страв і напоїв, застосування в дитячому харчуванні для розчинення сухих сумішей.


Мінеральний склад води Райське Джерело Домашня:

 

Загальна жорсткість 2,5 ммоль/дм3
Загальна лужність 2,4 ммоль/дм3
Натрій 19,0 мг/дм3 
Кальцій 28,0 мг/дм3 
Калій 6,4 мг/дм3
Магній 13,0 мг/дм3
Фториди 0,08 мг/дм3
Сухий залишок 214,0 мг/дм3

 

 


Райське Джерело 100 - спеціальна пом'якшена вода. Якщо ви регулярно використовуєте професійні кавоварки, еспресо-автомати та інші пристрої для кип'ятіння води і для вас важливо, щоб вода не залишала осаду, спробуйте пом'якшену воду Райське Джерело 100.


Мінеральний склад води Райське Джерело 100:

 

Загальна жорсткість 1,8 ммоль/дм3
Загальна лужність 1,8 ммоль/дм3
Натрій 15,7 мг/дм3
Кальцій 28,0 мг/дм3 
Калій 5,0 мг/дм3 
Магній 9,6 мг/дм3 
Фториди 0,08 мг/дм3 
Сухий залишок 135,0 мг/дм3