ЧИМ МИ ГАРАНТУЄМО ЯКІСТЬ ВОДИ

Досліджуємо у власних лабораторіях кожну партію перед доставкою.

Контролюємо бездоганну чистоту кожного бутля.

Гарантуємо екологічну безпеку матеріалів тари.

Дотримуємося сучасних світових стандартів виробництва та сервісу доставки води.

Мінімізуємо час від моменту розливу до доставки води.

ЩО МИ РОБИМО ДЛЯ ВАС

Контролюємо виконання кожного замовлення.

Повідомляємо точний час доставки.

Стежимо за заторами на дорогах онлайн для вчасної доставки.

Навчаємо наших працівників бути точними, вічливими та охайними.

Поліпшуємо наш сервіс.

Турбуємося про вас.

Виробництво

Найбільший та найсучасніший завод в Європі. Повністю автоматизована лінія. У нас немає посередників. Працюють найкращі фахівці.

Завод Райське Джерело - доставка води Київ. Вода Київ.

Доставка води Київ

чому у нас доставка води краще:

  • Природний смак - кардинально відрізняється від очищеної за допомогою фільтрів та хімікатів.

  • Екологічна чистота - видобувається з родовища Юрського водоносного горизонту. Видобуток ведеться в екологічно чистому районі.

  • Для всієї родини:  в воді збалансовані мінерали та мікроелементи, тому її можна пити щодня без будь-яких обмежень за віком.

  • Доставка в вихідний день. Ми приймаємо замовлення води сім днів на тиждень, а доставка води додому відбувається навіть в суботу. Дзвінок з 7 ранку до 8 вечора.

  • Додатковий сервіс - Вам більше не потрібно йти в магазин за багатьма продуктами. Доставка проводиться разом з питною водою.

 
Більше 25 років з любов'ю доставляємо воду в будинок
 
Є членами асоціації «Бутильованої води України» (АБВУ)
 
Більше 70 000 клієнтів щодня п'ють Райське Джерело

Доставка питної води

З огляду на кількість і різноманіття компаній, які займаються доставкою питної води по Києву і довколишніх регіонах, складно вибрати постачальника води для себе. Щоб стати лідером серед безлічі, постачальнику потрібно відрізнятися якістю товару і рівнем пропонованих послуг. Саме в цих основних позиціях полягає перевага нашої доставки води. Варто звернути увагу ще на деякі важливі особливості:

• унікальний природний смак питної води - ми пропонуємо доставку води з високими смаковими якостями, яка разюче відрізняється від очищеної сучасними фільтрами. Природна вода, негазована та їдальня;

• бездоганний склад - Артезіанска вода приїжджає в бутлях прямо з артезіанських свердловин Юрського горизонту, повністю екологічного регіону;

• безпечна і корисна для дітей і дорослих - вода відрізняється збалансованим складом мінералів і мікроелементів;

• гнучкий робочий графік - доставка води Київ здійснюється безкоштовно в ваш будинок або офіс 6 днів на тиждень, оформити ж замовлення води можна кожен день з 7.00 до 20.00;

• приємні бонуси - бутильована вода це не що можуть доставити кур'єри, а й привезти з собою чай, кава, цукор.

Клієнти все частіше замовляють доставку води Київ, звертаючи увагу на всі її переваги, що зроблять життя комфортнішим, а офісну роботу - ефективніше.

Швидко і зручно замовити воду можна прямо зараз у нас на сайті в окремому розділі або зателефонувавши за контактним телефоном. Купити бутильовану питну воду, це просто!

Доставка води

Доставка води Київ - ключовий напрямок в роботі компанії “Райське Джерело”. Співробітники доставлять чисту воду за вказаною адресою в точно обумовлений час, стільки раз в тиждень, скільки вам буде потрібно.

Як і в будь-якому іншому великому місті, в Києві існує маса варіантів замовлення воды в бутлях. Київ може похвастати великою кількістю офісів, в яких співробітники взимку та влітку роблять для себе і колег напої. Також чиста вода обов’язковий елемент на численних нарадах та зборах. Вам достатньо просто почитати відгуки, щоб зрозуміти, що:

  • з нашою продукцією все наради, зустрічі і переговори проходять ефективніше;
  • наша бутильована вода робить каву і чай неймовірно смачними, а також корисними.

Замовити воду Київ в будинок та офіс

Замовити воду в будинок та офіс дуже легко. Доставка води Київ і області, здійснюється безкоштовно кожен день, крім неділі. Замовлення приймаються щодня починаючи з 7 і до 20.

Доставка води здійснюється для зручності в стандартних бутлях 18,9 л. Ми також пропонуємо все необхідне додаткове обладнання для простого і комфортного використання продукту (підлогові і настільні кулери, механічні помпи, підставки і диспенсери для розливу), яке можна купити або взяти в довгострокову оренду.

В інтернет-магазині ви можете самостійно ознайомитися з асортиментом, цінами і пропонованим товаром, який обов'язково вас порадує. Відповідність ціни води і якості вже встигли оцінити провідні фірми і компанії, представлені на ринку Київа, а також тисячі київських сімей котрі купили нашу продукцію. Чисту воду насолоджуючись п'ють як діти, так і дорослі. Тому поспішайте вибрати і оформити замовлення, а ми з радістю виконаємо його в найкоротші терміни і зробимо ваше життя трішки простіше!

Питна вода додому та в офіс

Питна вода – без неї обійтися і дня, просто неможливо. У наш час небезпечно постійно пити неочищену і навіть фільтровану воду з-під крана, так як це може призвести до небажаних наслідків: отруєння, алергічні реакції. Лікарі не рекомендують робити це дорослим, не кажучи вже про дітей. Тому доставка води - це дуже затребувана і корисна послуга.

Мы пропонуємо не просто доставку води, а якісний сервіс і не менш якісний продукт. Якщо хочете напоїти малюка, приготувати смачний обід або попити чаю з друзями, ми обов'язково вам допоможемо! Також кур'єр може по потребі доставити чай, кава та інші товари. Про решту витратах піклується наша компанія.

Воду буде приємно пити всім вашим співробітникам або членам сім'ї, тому що вона відрізняється своїм природним смаком та незаперечною ступенем чистоти.

Зверніть увагу на асортимент в нашому інтернет-магазині і виберете найбільш підходящий варіант, для доставки води!