Доставка води "Райське Джерело"

Чому ми кращі:

 • Природний смак - кардинально відрізняється від води, очищеної за допомогою фільтрів і хімікатів.

 • Екологічна чистота - вся вода, яку ми доставляємо своїм клієнтам, видобувається з родовища
  Юрського водоносного горизонту. Видобуток ведеться в екологічно чистому районі.

 • Вода для всієї родини: мінерали і мікроелементи в ній збалансовані, нашу воду можна пити
  щодня без будь-яких обмежень за віком.

 • Доставка в вихідний день. Ми приймаємо замовлення 7 днів на тиждень і привозимо воду навіть у
   
  суботу. Дзвінок з 7 ранку до 8 вечора.

 • Додатковий сервіс - Вам більше не потрібно йти в магазин за чаєм або кавою. Ми привеземо їх
  разом з водою.

 • Від якості питної води залежить самопочуття людини і її здоров’я. Вода бере участь в процесах терморегуляції,
  підтримує кислотно-лужну рівновагу, постачає життєво необхідні речовини клітинам і допомагає виводити шлаки.
  Через забруднення природних водойм та систем водогону чиста питна вода у Києві сьогодні є дефіцитом.
Понад 20 років з любов'ю доставляємо воду з джерела в Ваш будинок
Являємось членами асоціації «Бутильовані води України» (АБВУ)
Виробництво сертифіковане за міжнародними стандартами якості ISO 9001 та HACCP
Понад 70 000 клієнтів щодня п'ють воду Райське Джерело
Питна вода в Києві

Доставка питної води - ключовий напрямок в роботі нашої компанії. Наші співробітники доставляють завжди чисту та свіжу воду за вказаною адресою в точно оговорений з вами час, стільки раз у тиждень, скільки вам буде потрібно.

Від якості питної води залежить самопочуття людини і її здоров’я. Вода бере участь в процесах терморегуляції, підтримує кислотно-лужну рівновагу, постачає життєво необхідні речовини клітинам і допомагає виводити шлаки. Через забруднення природних водойм та систем водогону чиста питна вода у Києві сьогодні є дефіцитом.

НАШІ СЕРТИФІКАТИ. ПІДТВЕРДЖЕНА ЯКІСТЬ

Альтернативою воді з водогону є бутильована і джерельна вода. В Україні в пластикових пляшках часто продається ретельно очищена водогінна вода. В процесі очистки з неї вилучаються не тільки шкідливі речовини, але й корисні. Щоб наблизити склад води до природного, виробники штучно мінералізують її. Така обробка збільшує вартість продукту.

Вода в природних джерелах є кришталево прозорою і смачною. Але вона часто забруднюється викидами підприємств, звалищами і стічними водами. Шкідливі домішки неможливо побачити неозброєним оком. Джерельна рідина може бути прісною чи мінеральною. Якщо питна вода містить велику кількість заліза, солей натрію, магнію і кальцію, вживати її безконтрольно не можна.

Вода Райське джерело не очищується і не мінералізується штучно. Вона добувається з глибини 167 метрів на Таценківському родовищі питних вод. Підземне озеро очищувалося і мінералізувалося упродовж останніх 3 тисяч років природним шляхом. Його чистоту зберігає багатоярусна тектонічна споруда, що складається з водостійких кристалічних порід. Товщина геологічного бар’єру складає 85 метрів. Таценківське родовище розташоване в Київській області, тому мешканцям Києва завжди доставляється свіжа вода.

Вода Райське джерело рекомендована для щоденного споживання Українським НДІ медичної реабілітації і курортології. Висновки спеціалістів свідчать, що вона є чистою і має ідеально збалансований для людини мінеральний склад. Воду Райське джерело віднесено до категорії преміум.

 

Як придбати питну воду Райське джерело

В нашому інтернет-магазині можна придбати свіжу воду Райське джерело, розлиту в тару багаторазового використання. Бутилі виготовляють з нетоксичного матеріалу - харчового полікарбонату. В них рідина зберігає якість і природний смак.

На сайті можна обрати продукт з потрібним рівнем мінералізації. Універсальну питну воду можна вживати як столову. Воду «Домашня» краще використовувати для приготування їжі, в тому числі і для дітей. Продукт «Райське джерело 100» ідеально підходить для приготування кави в кавоварках. Якісна питна вода у нас коштує недорого.

Після обрання товару треба заповнити форму замовлення. В ній зазначаються особисті дані, адреса і спосіб оплати. Покупець може обрати дату і час доставки. Питну воду доставлять до дверей офісу чи квартири. Всі питання щодо ціни, доставки і оплати можна обговорити зі співробітником магазину після замовлення зворотного дзвінка.

06.06.2019
Фізико-електрохімічним терміном «електроліз води» кожен з нас познайомився ще в 8 класі середньої школи. Принцип електролізу простий: під дією постійного електричного струму вода розкладається на кисень і водень: 2Н2О = 2Н2 ↑ + О2 ↑.Зараз в науці і техніці електроліз води знайшов позитивний застосув
06.06.2019
ІННА ПАРХОМОВА ЖУРНАЛІСТКажуть, що людина звикає до всього, але до хорошого - набагато швидше. Наші пострадянські побутові звички змінюються: відпочивати їздимо за кордон, обідати ходимо в ресторан, а воду п'ємо з кулера. Наприклад, у киян до водопроводу додалися і бювети, і вода з супермаркетів, з
06.06.2019
На сніданок - новини, на вечерю - кіноновинка! А ще гігабайти і терабайти інформації протягом дня. За розгортається вікном - вік Інтернету. Але ось в 2006-му році на екрани виходить документальний фільм «Велика таємниця води». Після цієї кіноновинки, що взяла премію «Лавр» і три премії «Теффі», бага