ЯК МИ ГАРАНТУЄМО ЯКІСТЬ ВОДИ

Досліджуємо у власних лабораторіях кожну партію перед доставкою.

Контролюємо бездоганну чистоту кожного бутля.

Гарантуємо екологічну безпеку матеріалів тари.

Дотримуємося сучасних світових стандартів виробництва та сервісу доставки води.

Мінімізуємо час від моменту розливу до доставки води.

ЩО МИ РОБИМО ДЛЯ ВАС

Контролюємо виконання кожного замовлення.

Повідомляємо точний час доставки.

Стежимо за заторами на дорогах онлайн для вчасної доставки.

Навчаємо наших працівників бути точними, ввічливими та охайними.

Поліпшуємо наш сервіс.

Турбуємося про вас.

Виробництво

Найбільший та найсучасніший завод в Європі. Повністю автоматизована лінія. У нас немає посередників. Працюють найкращі фахівці.

 

Завод Райське Джерело - доставка води Київ. Вода Київ.

Доставка води Київ

Чому в нас доставка води краще?

  • Природний смак. Кардинально відрізняється від очищеної води за допомогою фільтрів та хімікатів.

  • Екологічна чистота. Видобувається з родовища Юрського водоносного горизонту. Видобуток ведеться в екологічно чистому районі.

  • Для всієї родини. В воді збалансовані мінерали та мікроелементи, тому її можна пити щодня без будь-яких обмежень за віком.

  • Доставка в вихідний день. Ми приймаємо замовлення води сім днів на тиждень, а доставка води додому відбувається навіть у суботу.

  • Додатковий сервіс. Вам більше не потрібно йти в магазин за багатьма продуктами. Доставка здійснюється разом з питною водою.

 
Більше 25 років з любов'ю доставляємо воду до домівок та офісів.
 
Ми - члени асоціації «Бутильовані води України» (АБВУ)
 
Більше 70 000 клієнтів щодня п'ють “Райське Джерело”
 
 

Доставка питної води

З огляду на кількість і різноманіття компаній, що займаються доставкою питної води по Києву й довколишніх регіонах, складно обрати постачальника для себе. Або стати лідером серед багатьох, постачальнику потрібно вирізнятися якістю товару і рівнем пропонованих послуг. Саме в цих основних позиціях полягає перевага нашої доставки води. Варто звернути увагу ще на деякі важливі особливості:

• унікальний природний смак питної води. Ми пропонуємо доставку води з високими смаковими якостями, що сильно відрізняється від очищеної сучасними фільтрами. Природна вода, негазована та столова;

• бездоганний склад. Артезіанська вода приїжджає в бутлях прямо з артезіанських свердловин юрського горизонту, повністю екологічно чистого регіону;

• безпечна і корисна для дітей і дорослих. Вода відрізняється збалансованим складом мінералів і мікроелементів;

• гнучкий робочий графік. Доставка води Київ здійснюється безкоштовно до вас додому або в офіс шість днів на тиждень, оформити ж замовлення води можна кожен день;

• приємні бонуси. Бутильована вода це не все, що можуть доставити кур'єри, а й привезти з собою чай, каву, цукор.

Клієнти все частіше замовляють доставку води Київ, звертаючи увагу на всі її переваги, що зроблять життя комфортнішим, а офісну роботу - ефективнішою.

Швидко і зручно замовити воду можна прямо зараз у нас на сайті в окремому розділі або зателефонувавши за контактним номером. Купити бутильовану питну воду, це просто!

 
 

Доставка води

Доставка води Київ - ключовий напрямок у роботі компанії “Райське Джерело”. Співробітники доставлять воду за вказаною адресою в точно зазначений час, стільки разів на тиждень, скільки вам буде потрібно.

Як і в будь-якому іншому великому місті, у Києві існує маса інших варіантів замовлення води в бутлях. Київ може похвалитися великою кількістю офісів, в яких співробітники взимку та влітку роблять напої для себе і колег. Також чиста вода – обов’язковий елемент на численних нарадах та зустрічах. Вам досить просто почитати відгуки, аби зрозуміти, що:

  • із нашою продукцією всі наради, зустрічі і переговори проходять ефективніше;
  • наша бутильована вода робить каву й чай неймовірно смачними, й корисними.

Замовити воду Київ додому та в офіс

Замовити воду Київ додому та в офіс дуже легко. Доставка води Київ та області здійснюється безкоштовно кожного дня, окрім неділі. Замовлення приймаються щодня.

Доставка води здійснюється заради зручності в стандартних бутлях 18,9 л. Ми також пропонуємо все необхідне додаткове обладнання для простого й комфортного використання продукту (підлогові й настільні кулери, механічні помпи, підставки й диспенсери для розливу), яке можна купити або взяти в довгострокову оренду.

В інтернет-магазині ви можете самостійно ознайомитися з асортиментом, цінами й пропонованим товаром, який обов'язково вас порадує. Наші висококваліфіковані спеціалісти вам обов’язково допоможуть замовити воду. Співвідношення ціни води і якості вже встигли оцінити провідні фірми й компанії, представлені на ринку Києва, а також тисячі київських родин, які купили нашу продукцію. Чисту воду із задоволення п'ють як діти, так і дорослі. Тому поспішайте обрати й замовити воду, а ми радо виконаємо замовлення в найкоротший термін і зробимо ваше життя трохи простішим!

Питна вода додому та в офіс

Питна вода – без неї не обійтися і дня. У наш час небезпечно постійно пити неочищену і навіть фільтровану воду з-під крана, оскільки це може призвести до небажаних наслідків: отруєння, алергічних реакцій. Лікарі не рекомендують робити це навіть дорослим, не кажучи вже про дітей. Тому доставка води - це дуже затребувана й корисна послуга.

Ми пропонуємо не просто доставку води Київ, а якісний сервіс і не менш якісний продукт. Якщо хочете напоїти малюка, приготувати смачний обід або попити чаю з друзями, ми обов'язково вам допоможемо! Також кур'єр може за потреби доставити чай, каву та інші товари. Про решту витрат піклується наша компанія.

Воду буде приємно пити всім вашим співробітникам або членам родини, тому що вона вирізняється своїм природним смаком та незаперечним ступенем чистоти.

Зверніть увагу на асортимент у нашому інтернет-магазині й оберіть варіант, який влаштує вас найбільше, для доставки води!