ЧИМ МИ ГАРАНТУЄМО ЯКІСТЬ ВОДИ

Досліджуємо у власних лабораторіях кожну партію.

Контролюємо бездоганну чистоту кожного бутля.

Гарантуємо екологічну безпеку матеріалів нашої тари.

Дотримуємося сучасних світових стандартів виробництва та сервісу.

Мінімізуємо час від моменту розливу до доставки.

ЩО МИ РОБИМО ДЛЯ ВАС

Контролюємо виконання кожного замовлення

Повідомляємо точний час доставки

Стежимо за заторами на дорогах онлайн для вчасної доставки

Навчаємо наших працівників бути точними, вічливими та охайними

Поліпшуємо наш сервіс

Турбуємося про вас

МІЖНАРОДНІ СТАНДАРТИ

Наша якість підтверджена і виробництво сертифіковане за міжнародними стандартами ISO 9001 та ISO 22000(HACCP). Завдяки одразу двом лабораторіям ми ретельно все контролюємо, від етапу видобутку до кінця етапу розливу (включаючи контроль тари). Та за всіма правилами щодня тестуємо воду на відповідність міжнародним і державним стандартам.

Сертификат 1
Сертификат 2
Сертификат 3
Сертификат 4

наше виробництво

Найбільший та найсучасніший завод в Європі. Повністю автоматизована лінія. У нас немає посередників. Працюють найкращі фахівці.

Завод Райське Джерело - доставка води Київ.

Доставка води Київ

чому наша доставка води краще:

 • Природний смак - кардинально відрізняється від води, очищеної за допомогою фільтрів та хімікатів

 • Екологічна чистота - видобувається з родовища Юрського водоносного горизонту. Видобуток ведеться в екологічно чистому районі.

 • Вода для всієї родини: мінерали та мікроелементи в ній збалансовані, тому її можна пити щодня без будь-яких обмежень за віком.

 • Доставка в вихідний день. Ми приймаємо замовлення 7 днів на тиждень та привозимо воду додому навіть в суботу. Дзвінок з 7 ранку до 8 вечора.

 • Додатковий сервіс - Вам більше не потрібно йти в магазин за багатьма продуктами. Ми привеземо їх разом з питною водою.

 
Більше 25 років з любов'ю доставляємо воду в Ваш будинок
 
Є членами асоціації «Бутильованої води України» (АБВУ)
 
Більше 70 000 клієнтів щодня п'ють воду Райське Джерело

Доставка питної води

Коли ви приймаєте рішення, де саме замовити доставки питної води в Києві, вас в першу чергу цікавить якість товару і послуги. Відзначимо, що не тільки якість доставки води є перевагою. Перерахуємо ряд ключових особливостей продукції, завдяки яким все частіше замовляютб доставку води в нашій компанії:

 • природний смак і склад - ми пропонуємо питну воду, яка за своїм смаком відрізняється від очищеної, навіть з сучасними фільтрами;
 • високий рівень складу води - доставляємо воду в бутлях, видобуту з Артезіанської свердловини Юрського горизонту. Видобуток виробляється в чистому регіоні;
 • вода підходить для дітей та дорослих будь-якого віку - завдяки збалансованому складу мікроелементів та мінералів, її може пити будь-який член вашої родини, від малого до великого;
 • зручний режим роботи - безкоштовна доставка води в офіс або на будинок здійснюється 6 днів на тиждень, замовлення води приймаеться сім днів з 7.00 до 20.00;
 • додаткові можливості - ви можете замовити не тільки бутильовану воду для ваших співробітників, кур'єри доставляють також чай, кава і цукор.

Як бачите, у нас є маса переваг, які зроблять життя комфортнішим, а роботу офісу набагато ефективніше та комфортніше.

Просто оформіть замовлення води Київ, вибравши все необхідне в відповідному розділі нашого сайту - насолоджуйтеся продукцією та сервісом компанії. Купити бутильовану питну воду, це просто!

Доставка чистої води

Доставка бутильованої води Київ - ключовий напрямок в роботі компанії “Райське Джерело”. Наші співробітники доставлять чисту бутильовану воду за вказаною адресою в точно обумовлений з вами час, стільки раз в тиждень, скільки вам буде потрібно.

Як і в будь-якому іншому великому місті, в Києві існує маса варіантів замовлення воды в бутлях. У столиці дуже багато офісів, в яких співробітники взимку та влітку роблять для себе і колег напої, а також п'ють чисту воду на численних нарадах та зборах. Вам достатньо просто почитати відгуки, щоб зрозуміти, що:

 • з нашою продукцією все наради, зустрічі і переговори проходять ефективніше;
 • наша бутильована вода робить каву і чай неймовірно смачними і корисними.

Замовити воду Київ в будинок та офіс

Замовити воду від «Райське Джерело» в будинок та офіс дуже легко. Доставка води по Києву і області, здійснюється безкоштовно кожен день, крім неділі. Замовлення приймаються щодня починаючи з 7 і до 20.

Для зручності вода розлита по стандартним бутлях 18,9 л. Ми також пропонуємо все необхідне додаткове обладнання для простого і комфортного використання продукту (підлогові і настільні кулери, механічні помпи, підставки під установку бутлі і диспенсери для розливу води), яке можна купити або взяти в довгострокову оренду.

В інтернет-магазині ви можете самостійно ознайомитися з асортиментом, цінами і пропонованим товаром, який обов'язково вас порадує. Відповідність ціни і якості вже встигли оцінити провідні фірми і компанії, представлені на ринку України, а також тисячі київських сімей котрі купили нашу продукцію. Чисту воду з насолодою п'ють як діти, так і дорослі. Тому поспішайте вибрати свою водичку і оформити замовлення, а ми з радістю виконаємо його в найкоротші терміни і зробимо ваше життя трішки простіше!