ЧИМ МИ ГАРАНТУЄМО ЯКІСТЬ ВОДИ

Досліджуємо у власних лабораторіях кожну партію перед доставкою.

Контролюємо бездоганну чистоту кожного бутля.

Гарантуємо екологічну безпеку матеріалів нашої тари.

Дотримуємося сучасних світових стандартів виробництва та сервісу.

Мінімізуємо час від моменту розливу до доставки.

ЩО МИ РОБИМО ДЛЯ ВАС

Контролюємо виконання кожного замовлення.

Повідомляємо точний час доставки.

Стежимо за заторами на дорогах онлайн для вчасної доставки.

Навчаємо наших працівників бути точними, вічливими та охайними.

Поліпшуємо наш сервіс.

Турбуємося про вас.

МІЖНАРОДНІ СТАНДАРТИ

Наша якість підтверджена і виробництво сертифіковане за міжнародними стандартами ISO 9001 та ISO 22000(HACCP). Завдяки одразу двом лабораторіям ми ретельно все контролюємо, від етапу видобутку до кінця етапу розливу (включаючи контроль тари). Та за всіма правилами щодня тестуємо воду на відповідність міжнародним і державним стандартам.

Сертификат 1
Сертификат 2
Сертификат 3
Сертификат 4

наше виробництво

Найбільший та найсучасніший завод в Європі. Повністю автоматизована лінія. У нас немає посередників. Працюють найкращі фахівці.

Завод Райське Джерело - доставка води Київ. Вода Київ.

Доставка води Київ

чому наша доставка води краще:

 • Природний смак - кардинально відрізняється від очищеної за допомогою фільтрів та хімікатів.

 • Екологічна чистота - видобувається з родовища Юрського водоносного горизонту. Видобуток ведеться в екологічно чистому районі.

 • Для всієї родини: мінерали та мікроелементи в ній збалансовані, тому її можна пити щодня без будь-яких обмежень за віком.

 • Доставка в вихідний день. Ми приймаємо замовлення 7 днів на тиждень, а доставка води додому відбувається навіть в суботу. Дзвінок з 7 ранку до 8 вечора.

 • Додатковий сервіс - Вам більше не потрібно йти в магазин за багатьма продуктами. Доставка проводиться разом з питною водою.

 
Більше 25 років з любов'ю доставляємо воду в будинок
 
Є членами асоціації «Бутильованої води України» (АБВУ)
 
Більше 70 000 клієнтів щодня п'ють Райське Джерело

Доставка питної води

Коли ви приймаєте рішення, де саме замовити доставки питної води в Київ, вас в першу чергу цікавить якість товару і послуги. Відзначимо, що не тільки якість доставки води є перевагою. Перерахуємо ряд ключових особливостей продукції, завдяки яким все частіше замовляють доставку води Київ в нашій компанії:

 • природний смак і склад - ми пропонуємо питну воду, яка за своїм смаком відрізняється від очищеної, навіть з сучасними фільтрами. Вода питна столова та негазована;
 • високий рівень складу води - доставляємо воду в бутлях, видобуту з Артезіанської свердловини Юрського горизонту. Видобуток виробляється в екологічному регіоні;
 • вода підходить для дітей та дорослих будь-якого віку - завдяки збалансованому складу мікроелементів та мінералів, її може пити будь-який член вашої родини, від малого до великого;
 • зручний режим роботи - безкоштовна доставка води в офіс або на будинок здійснюється 6 днів на тиждень, замовлення води приймаеться сім днів з 7.00 до 20.00;
 • додаткові можливості - ви можете зробити замовлення не тільки бутильованої води для ваших співробітників, кур'єри доставляють також чай, кава і цукор.

Як бачите, у нас є маса переваг, які зроблять життя комфортнішим, а роботу офісу набагато ефективніше та комфортніше.

Просто оформіть замовлення води, вибравши все необхідне в відповідному розділі нашого сайту - насолоджуйтеся продукцією та сервісом компанії. Купити бутильовану питну воду, це просто!

Доставка води

Доставка води Київ - ключовий напрямок в роботі компанії “Райське Джерело”. Наші співробітники доставлять чисту воду за вказаною адресою в точно обумовлений час, стільки раз в тиждень, скільки вам буде потрібно.

Як і в будь-якому іншому великому місті, в Києві існує маса варіантів замовлення воды в бутлях. Київ може похвастати великою кількістю офісів, в яких співробітники взимку та влітку роблять для себе і колег напої, а також п'ють чисту воду на численних нарадах та зборах. Вам достатньо просто почитати відгуки, щоб зрозуміти, що:

 • з нашою продукцією все наради, зустрічі і переговори проходять ефективніше;
 • наша бутильована вода робить каву і чай неймовірно смачними і корисними.

Замовити воду Київ в будинок та офіс

Замовити воду від «Райське Джерело» в будинок та офіс дуже легко. Доставка води Київ і області, здійснюється безкоштовно кожен день, крім неділі. Замовлення приймаються щодня починаючи з 7 і до 20.

Доставка води здійснюється для зручності в стандартних бутлях 18,9 л. Ми також пропонуємо все необхідне додаткове обладнання для простого і комфортного використання продукту (підлогові і настільні кулери, механічні помпи, підставки і диспенсери для розливу), яке можна купити або взяти в довгострокову оренду.

В інтернет-магазині ви можете самостійно ознайомитися з асортиментом, цінами і пропонованим товаром, який обов'язково вас порадує. Відповідність ціни і якості вже встигли оцінити провідні фірми і компанії, представлені на ринку Київа, а також тисячі київських сімей котрі купили нашу продукцію. Чисту воду насолоджуючись п'ють як діти, так і дорослі. Тому поспішайте вибрати і оформити замовлення, а ми з радістю виконаємо його в найкоротші терміни і зробимо ваше життя трішки простіше!

Питна вода додому та в офіс

Обійтися і дня без питної води просто неможливо. У наш час небезпечно постійно пити неочищену і навіть фільтровану воду з-під крана, так як це може призвести до небажаних наслідків: отруєння, алергічні реакції. Лікарі не рекомендують робити це дорослим, не кажучи вже про дітей. Тому доставка води - це дуже затребувана і корисна послуга.

Мы пропонуємо не просто доставку води, а якісний сервіс і не менш якісний продукт. Якщо хочете напоїти малюка, приготувати смачний обід або попити чаю з друзями, ми обов'язково вам допоможемо! Також кур'єр може по потребі доставити чай, кава і інші товари. Про решту витратах піклується наша компанія.

Нашу продукцію буде приємно пити всім вашим співробітникам або членам сім'ї, тому що вона відрізняється своїм природним смаком і незаперечною ступенем чистоти.

Зверніть увагу на асортимент в нашому інтернет-магазині і виберете найбільш підходящий варіант, для доставки води!