Для участі в акції необхідно сплатити заставу за тару (260 грн) або мати свою тару на обмін.

Сьогодні екологія, точніше екологічні проблеми, стали невід'ємною частиною нашого життя. Світова спільнота вже не один рік поспіль попереджає про катастрофічні наслідки техногенного втручання у навколишній світ, які потребують негайного вирішення.
Майбутнє довкілля залежить від кожного з нас. І все більше брендів розділяють цю позицію та починають робити перші впевнені кроки назустріч природі.
Ми не можемо залишитися осторонь цього руху. Для вашої зручності та щоб допомогти зберегти довкілля ми дещо змінили дизайн етикетки. Відтепер замість трьох звичних етикеток у нас буде одна універсальна, що значно зменшить обсяг зайвого поліпропілену. Колір кришок, до яких ви вже звикли, залишиться без змін. Також ми вилучили з обіходу всі пакетики, якими користувалися раніше.
Пийте чисту природну воду, щоб завжди бути в тонусі, без жодної шкоди для навколишнього середовища!


Для Вашої зручності, ми додали можливість залишити замовлення голосовим повідомленням на автовідповідач у вихідні та святкові дні. Для цього Вам потрібно лише набрати за номером 2210 або (044) 222-10-10 та дотримуючись голосових підказок залишити повідомлення з зазначенням повної адреси, кількості бутлів, бажаної дати та часу доставки.

Голосові повідомлення з замовленням, залишені у неділю до 16:00, будуть оброблені, і Ви отримаєте замовлення у понеділок. Замовлення, залишені після 16:00, будуть оброблені у робочий час понеділка.


 

ВОДА “РАЙСЬКЕ ДЖЕРЕЛО”

Та сама «європейська» вода, знайдена дослідниками компанії Eden Springs. Універсальна столова вода. Прекрасна і як самостійний напій, і в кулінарії. Єдина натуральна вода київського регіону
зі статусом «видобувається з родовища». Це наша найкраща вода, наша гордість.

26+

років на ринку

37 000+

клієнтів

53

автомобілів

 
ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ТОВАРУ

Дослідження

Вивчаємо у власних лабораторіях кожну партію перед доставкою

Контроль

Контролируем идеальную чистоту каждого бутыля.

Гарантія

Гарантуємо екологічну безпеку матеріалів тари.

Дотримання

Дотримуємося сучасних світових стандартів виробництва та сервісу доставки води.

Мінімальний час

Стежимо за пробками
на дорогах онлайн для своєчасної доставки.

СЕРТИФІКАТИ

Наша якість підтверджено і виробництво сертифіковане за міжнародними стандартами ISO 9001
і ISO 22000 (HACCP). Завдяки відразу двом лабораторіям
ми ретельно контролюємо всі, від етапу видобутку до кінця етапу розливу (включаючи контроль за тарою), і за всіма правилами щодня тестуємо воду на відповідність міжнародним
і державним стандартам.

Сертификат 3 Сертификат 4

Виробництво

Найбільший та найсучасніший завод в Європі. Повністю автоматизована лінія. У нас немає посередників. Працюють найкращі фахівці.

 
 

Доставка води Райське Джерело

Ми - це не тільки те, що ми їмо, але і те, що ми п'ємо. Щодня для підтримки здоров'я і поповнення запасів енергії доросла людина повинна споживати не менше 1,5 л чистої води. Вода також необхідна для втамування спраги і виведення шлаків і токсинів з організму, для підтримки молодості і схуднення. Неспроста наш організм складається на 70% з рідини. Тому важливо стежити не тільки за кількістю, але і за якістю споживаної рідини в своєму щоденному раціоні.

Водопровідна вода містить безліч хлору, металевих домішок, солей і шкідливих речовин, тому навіть після кип'ятіння і / або домашній фільтрації вона не придатна для пиття чи приготування їжі. Корисною, смачною та безпечною для щоденного вживання є артезіанська вода з райського джерела, заряджена силою природи, очищена і збалансована. Саме такою є вода «Райське Джерело».

Вперше родовище ідеальної артезіанської води було знайдено нами в с.Таценкі (Обухівський р-н). Рівень якості води виявився настільки хороший, що її можна сміливо назвати «райським джерелом». Згодом тут був побудований завод з видобутку та розливу води, а через 10 років з'являються нові види води - «Домашня» і «Пом'якшена». З розвитком компанії ми впроваджуємо нові технології, відкриваємо лабораторні центри та розширюємо свій асортимент. На сьогоднішній день ми, в першу чергу, переслідуємо гуманну місію - про постачання чистої питної води, яка могла б допомогти оздоровленню людства. Наші праці не залишилися непоміченими, і нам довіряє найбільші компанії-гіганти, серед яких:

Джерело води

Перш, ніж ми знайшли нашу кращу артезіанську воду, ми досліджували близько 300 різних джерел. Свердловина знаходиться на глибині 167 метрів під землею і відділена від поверхневих вод, тому її хімічний і органолептичний складу залишаються незмінними навіть через десятиліття.

«Райське Джерело» - це природна вода без кольору, смаку і запаху - чиста і прозора, як сльоза. Її склад максимально корисний, завдяки відсутності хімікатів і наявності природного мінерального змісту.

Для того, щоб гарантувати споживачам райське якість питної води ми створили лабораторію при заводі, яка щодня і щогодини проводить мікробіологічні і хіміко-фізичні обстеження видобутої і бутильованої води. Досліджується прозорість, смакові характеристики, аромат (органолептика), мінеральний склад, присутність в ній небажаних речовин і патогенної середовища.

«Райське Джерело» - це кристально чиста вода, основними відмітними особливостями якої є:

 • екологічність - добувають воду зі свердловини, розташованої в екологічно чистому районі з родовища юрського водоносного горизонту;
 • ідеальний склад - вода очищається від домішок і хімікатів завдяки багатоступеневою системою фільтрації, а її фізичні, хімічні та мікробіологічні властивості залишаються максимально наближеними до чистої джерельної води;
 • безпека - завдяки ідеальному співвідношенню комплексу мінералів і мікроелементів, питна вода повністю безпечна для дорослих і дітей;
 • приємний і природний смак, безбарвність і відсутність нав'язливого аромату - вода добувається з свердловини вже придатної для вживання, наше завдання - тільки поліпшити те, що дано природою. Природний смак зберігається і дуже відрізняється від очищеної водопровідної води.

Наша служба доставки води пропонує 3 різновиди водички:

 1. «Домашня» - пом'якшена вода універсального спектру застосування. З її допомогою можна розчиняти сухі дитячі суміші, готувати їжу і напої для дорослих і дітей;
 2. «Райське Джерело» - найкраща вода, яка отримала статус «видобувається з родовища». У ній збережено природний мінеральний склад: калій, натрій, фторид, кальцій і магній;
 3. «Райське Джерело 100» - м'яка вода, що не утворює осад після кип'ятіння. Підходить для використання в електроприладах (зволожувач повітря, парогенератор, праска, електричний чайник, миючий пилосос і ін.), Професійних еспресо-автоматах і кавоварках.

Користь для організму

Щоб бути здоровим і добре виглядати необхідно спати не менше 8-ми годин на добу, корисно і збалансовано харчуватися і, звичайно ж, пити щодня не менше 1,5-2 літрів чистої води. Якість питної води можна визначити за кольором, запахом і смаковими складовим. Така вода не просто рекомендована, вона критично необхідна людині для:

 • поліпшення метаболізму і нормалізації травлення. Сприяє кращому виробленню ферментів. Разом з кровотоком «доставляє» корисні речовини до органів і системи людини;
 • очищення від шлаків і токсинів. Разом з потом і сечею вода з організму виводяться токсичні речовини;
 • зміцнення зубної емалі і кісток. Фториди, що містяться в питній воді, запобігають розвитку карієсу і витончення кісткової тканини;
 • нормалізації водного балансу. Попередити передчасне старіння і поліпшити стан шкіри також можна при підтримці рівня Ph;
 • зниження ваги. Недолік рідини може спровокувати появу целюліту і ожиріння. Для прискорення процесу схуднення дієтологи рекомендують дотримуватися індивідуального питного режиму, і, звичайно ж, правильного харчування і фізичних навантажень.

Крім цього замовлення питної води і підтримання водного балансу сприяє поліпшення роботи нервової системи, запобігає розвитку сечокам'яної хвороби і головних болів, знижує артеріальний тиск. Тільки найчистіша вода здатна заповнити запаси енергії, подарувати бадьорість, здоров'я і гарний настрій.

Вже зараз Ви можете купити питну воду «Райське Джерело» в Києві з адресною доставкою. Проявіть турботу про свій організм - пийте чисту райське воду.

Норми для людини

Ви вже знаєте, що користь питної води для людини величезна, і що тільки природна вода здатна оздоровити організм. Дієтологи і фахівці з харчування одноголосно стверджують, що доросла людина повинна випивати не менше 1,5-2 л чистої натуральної води в день. З чим це пов'язано? Як ми вже говорили, вода необхідна для нормального травлення. Якщо людина відчуває її недолік, то це може привести до того, що знижується кількість шлункового соку (ферментативна недостатність). В результаті це провокує уповільнення і погіршення перетравлення їжі, проблеми з метаболізмом, поява зайвої ваги і весь спектр проблем з шлунково-кишкового тракту.

Щоб вирішити питання з дієтою і харчуванням, у першу чергу необхідно замовити доставку води «Райське Джерело». Вона - є джерелом безлічі мінералів і мікроелементів, завдяки яким можна підтримувати здоров'я, енергійність і свіжий зовнішній вигляд. З її допомогою поліпшується процес перетравлення і засвоєння їжі. Таким чином, доставка води - це пункт №1 для тих, хто прагне скинути зайві кілограми, нормалізувати роботу шлунково-кишкового тракту або просто підтримувати тіло в тонусі.

Показники якості води

Якою має бути хороша питна вода? В першу чергу, вона повинна бути чистою, як сльоза, мати приємний смак і аромат. А ще добре, якщо вона буде містити калій, кальцій, фтор, магній, натрій. Дані компоненти повинні надходити в організм людини з їжею або рідиною кожен день. Тільки так можна забезпечити вживання повного комплексу корисних мінералів і мікроелементів.

Показники якості питної води визначаються її органолептичними і хіміко-біологічними характеристиками. Згідно з тим, що крім корисних, існують і шкідливі мінерали (наприклад, хлор і солі важких металів), повністю очистити воду від них не вийде, але звести їх кількість до мінімуму - цілком. Тому найкраща вода - це вода з найменшим показником мінералізації.

Слід також розуміти, що питна та мінеральна вода - це два різних види води. Перша - ідеальна для щоденного вживання та приготування їжі. Друга, за рахунок вмісту в ній високої концентрації корисних мінералів, може застосовуватися тільки в лікувальних цілях (згідно рекомендацій лікаря по строго певною схемою).

Отримати детальну інформацію про якість і фізико-біологічному складі води дозволяє лабораторний тест для питної води. За численними дослідженнями, що проводяться в наших лабораторіях, вода «Райське Джерело» - ідеальна для пиття і приготування їжі, не містить патогенних домішок і багата корисними мінералами і мікроелементами.

ГОСТ

На сьогоднішній день якість централізованої питної води в Україні регламентується ДСТУ 2874-82 «Вода питна. Гігієнічні вимоги і контроль за якістю ». Разом з тим Наказом Міністерства охорони здоров'я України від 23.12.1996 р №383 затверджені Державні санітарні норми і правила «Вода питна. Гігієнічні вимоги до якості води централізованого господарсько-питного водопостачання »(ДСанПіН).

Згідно вищевказаним нормативам, оцінюють воду за такими критеріями:

 • органолептика;
 • токсикологія;
 • епідеміологія.

На жаль, аналізи питної води з централізованого водопроводу показують, що жоден з показників не відповідає встановленим нормам в повній мірі. Простими словами - вода з під крана не годиться для пиття і приготування їжі.

«Райське Джерело» - це чиста вода з ідеальними органолептичними характеристиками, в якій відсутній токсикологічна середовище та міститься високий природний рівень мінералів. Тому вона повністю відповідає вимогам ГОСТу. Наша питна вода вищої категорії займає найвищий рейтинг серед в списку якісної води в Києві з доставкою за адресою. Ми уважно стежимо станом і складом води на кожному етапі: від видобутку до розливу і доставки. І невпинно досліджуємо її на предмет наявності патогенних мікроорганізмів, домішок важких металів, солей та ін.

Аналізи питної води

 • Наша власна лабораторія при заводі в с.Таценкі щогодини досліджує добуту і розлиту по пляшках воду за такими критеріями: органолептика (смак, запах, колір), хіміко-фізичний склад і мікробіологічний;
 • щотижня санітарно-епідеміологічна станція (далі СЕС) проводить аналіз на присутність в бутильованої воді мікроорганізмів і вивчає її смакові характеристики, запах і колір;
 • щомісяця СЕС проводить хімічний аналіз бутильованої води «Райське Джерело»;
 • кожен квартал СЕС досліджує добуту воду зі свердловини;
 • щороку Український науково-дослідний інститут спирту і Біотехнології проводить великий хіміко-біологічний аналіз води, видобутої з свердловини і бутильованої.


Умови оплати та доставки води в Києві

Замовити чисту воду з доставкою можна в будь-який зручний час:

пн-пт - з 08:30 до 18:00
сб - з 08:00 до 16:00
нд - вихідний

Після того, як Ви зробили замовлення води, вона буде доставлена ​​нашими кур'єрами на наступний день. Доставка питної води здійснюється за наш рахунок. Оплату за воду Ви можете внести найбільш зручним способом:

 • готівкою при отриманні (оплата кур'єру служби доставки);
 • безготівковим розрахунком в будь-якій касі банку (відправка води здійснюється тільки після надходження оплати на наш рахунок);
 • оплата картою онлайн (відправка можливо також після надходження оплати на нашу карту).

Для того, щоб виконати замовлення води онлайн, виберіть відповідний вид води і обсяг (1 стандартний бутиль 18,9 л), а також додаткове обладнання (помпа, кулер тощо. По необхідності). Після цього введіть свої контактні дані і бажаний тип оплати. Також можна скористатися послугою швидкого замовлення або зв'язатися з нами за телефоном (для Вашої зручності, ми передзвонимо Вам).

Яку доставку води вибрати?

Доставка води - це не просто покупка, а справжній сервіс, і тут є багато пунктів, на які потрібно звертати увагу. Головне, щоб вода була натуральною, а не очищеної водопровідної. У постачальника питної води обов'язково повинні бути сертифікати міжнародного зразка ISO 9001 та ISO 22000 (HACCP). Зручно, якщо замовити воду можна на сайті або за телефоном в будь-який день тижня. Доставка води також повинна здійснюватися, в першу чергу, тоді, коли зручно покупцеві. Зовнішній вигляд і етикет кур'єрів, стан транспорту, наявність уніформи - все це дуже важливо. Тому «Райське Джерело» відноситься до даної місії дуже відповідально і скрупульозно, пропонуючи своїм клієнтам тільки найкращу воду і найприємніший сервіс.

Скільки коштує доставка води?

Вартість застави за тару. Обміняти тару можуть тільки ті клієнти, які вже користувалися нашими послугами. Ціна доставки води залежить від кількості бутлів і наявності додаткових елементів в замовленні. Для оптових покупців, в замовленні яких більше 10-ти бутлів, розрахунок за доставку йде за індивідуальною схемою.