Заказ води    Обладнання    Чохли для бутилів

Чохли для бутлів

Стильні та функціональні чохли для бутлів внесуть гармонію в інтер'єр, в якому встановлений кулер, допоможуть запобігти ризик зацвітання води, допоможуть зберегти її свіжість і корисні властивості. Вони замаскують неохайний вигляд установки для подачі води, поліпшать загальну естетику приміщення будинку, офісу, комерційного підприємства.

Чому варто купити аксесуар?

Низька ціна продажу в Києві, міцність і довговічність - ці факти покупці розглядають в якості аргументів на користь придбання чохлів. Аксесуари мають і інші переваги. Вони створені зі стійких до зносу матерій, які легко очищуються від забруднень і швидко сохнуть. Кожен користувач зможе самостійно зняти, випрати в автоматичній пральній машинці і надіти чохол на місце.

Критерії вибору

У лінійці товарів, представлених в каталозі компанією «Райське джерело», зустрічаються різні варіанти чохлів. Щоб підібрати оптимальний варіант, пошук аксесуара на бутель проводять за такими параметрами:

  • Особливості виконання. Для помп і колерів є адаптовані моделі чохлів. Вони можуть відрізнятися за габаритами (діапазон діаметрів, висота), вагою і матеріалом виготовлення.
  • Дизайн. Купуючи чохол для бутля 19л можна уточнити особливості декорування поверхні. На ній може бути розміщений авторський принт або оригінальний малюнок, ескіз якого узгоджується з замовником.
  • Колір. Чохли доступні в різноманітних колірних рішеннях. Вони підбираються в індивідуальному порядку з урахуванням особистого смаку замовника і стилю оформлення інтер'єру, в якому буде використовуватися установка з відфільтрованої смачною водою.