Заказ води    Історія

Історія

 

«Райське Джерело» - компанія з багаторічною історією, засновник українського ринку доставки води.

1994

В Україні народжується унікальна компанія. Вона пропонує принципово нову послугу: доставку якісної питної води. Компанія називається «Райське джерело».

1999

Послуг стає більше. Відтепер разом з питною водою ми  доставляємо найкращі сорти кави та чаю. Компанія поліпшує ваше життя і заощаджує час.

2000

Вперше в історії України ми знаходимо артезіанську воду з ідеальними показниками. Вчені шукали її кілька років. Дослідили зразки з 300 різних місць. Нарешті в селі Таценки Обухівського району ми відкриваємо справжнє райське джерело. Ця визначна подія дає старт новій історії компанії.

2001

Навколо свердловини закладено завод з видобутку та розливу питної води. Його будують за проектом світового лідера галузі – компанії «Eden Springs Europe».

Компанія створює власний парк автомобілів з постійними водіями. Машини спеціально обладнані для перевезення питної води. Компанія гарантує дотримання санітарних норм під час доставки.

2002

24 квітня запускається Таценківський завод з видобутку та розливу питної води. Світові лідери галузі визнають: наше підприємство і його продукція відповідають найвищим європейським стандартам якості.

2004

  Відтепер наша вода офіційно називається «Райське джерело».

2005

За вашими бажаннями ми подовжуємо час доставки. Тепер можна замовити і отримати  натуральну питну воду ще й рано вранці та пізно ввечері. Якісний сервіс - одна з головних ознак «Райського джерела».

2007

Компанія запускає свій веб-сайт. Знайти нас стає зручніше. А замовити якісну питну воду відтепер можна цілодобово. Ми доступні для вас і по телефону, і в Інтернеті.

2008

Високу якість води «Райське джерело» визнають у світі. Компанію запрошують вступити в Європейську асоціацію бутильованих вод. Таким чином іноземні партнери підтверджують якість нашої натуральної води та високий рівень сервісу.  Відтепер «Райське джерело» входить до європейської асоціації  EBWA  разом із світовими лідерами галузі.

2009

Якість нашої води захищає сама природа. Підземне родовище «Райське джерело» відокремлене від поверхневих вод.  За час роботи компанії хімічний склад води залишився незмінним. Ми привезли вам три мільйона бутлів чистої природньої води. Це 60 мільйонів літрів.

 2011

Компанія розширює асортимент. Нові види нашої води не втрачають природньої якості. Але  набувають спеціалізації. «Домашня» - ідеальна для готування страв. А «Пом’якшена» - посилює смак гарячих напоїв і береже каво -машини від накипу. 

2014

«Райське джерело» оновлює завод з видобутку і розливу води. На підприємстві впроваджуються найсучасніші світові технології. Тепер виробництво повністю автоматизоване. Якість води захищена максимально.

2015

При заводі з видобутку і розливу води створюються фізико-хімічна і мікробіологічна лабораторії. Параметри води вимірюють щогодини. Зміцнюється наукова база, посилюється контроль за якістю.

2016

Компанія «Райське джерело»  сертифікується за міжнародними стандартами по управлінню якістю ( ISO 9001) та  безпечністю продукції ( ISO 22000), декларує міжнародну систему безпечності харчової продукції  HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point) Таким чином підтверджено найвищу якість всіх етапів виробництва та доставки води.

2017

Посилюємо контроль за санітарними нормами під час доставок. Підвищуємо культурний рівень обслуговування, навчаємо водіїв-кур’єрів. Вдосконалюємо виробництво.  

2018

Компанія «Райське джерело» виходить на новий рівень мотивації. Ми визначаємо свою мету, як піклування про здоров’я нації. Зміцнюємо і розширюємо інформаційну складову діяльності компанії.

ПРЕСА ПРО ВІДКРИТТЯ ЗАВОДУ

«ВЕЧІРНІЙ КИЇВ»

...Нещодавно джерело такої унікальної та корисної питної води було виявлено поблизу Києва, у Кончі-Заспі. Там і було відкрито завод з видобутку та очистки натуральної питної води. Вона збалансована за своїм мінеральним складом, захищена тектонічними пластами Юрського періоду, цілюща та смачна...

«КИЕВСКИЕ ВЕДОМОСТИ»

... Сьогодні всі досягнення сучасної науки застосовуються тільки для того, щоб донести до споживача все унікальні властивості натуральної питної води. Для цієї мети в Київській області і був побудований сучасний завод з видобування й очищення води ...

«УРЯДОВИЙ КУР’ЄР»

...Неординарною подією для столичної області стало відкриття заводу з виробництва натуральної питної води. Добувається вона в Кончі-Заспі, живописній місцевості, розташованій у лісопарковій зоні під Києвом. ...Гарантії якості підсилюють і найсучасніші технології видобування та бутилювання води. А підробки, як повідомив директор компанії Натан Келлер, унеможливлюються тому, що воду у 20-літрових бутлях доставлятимуть споживачам безпосередньо в дім, офіс, організацію..

«ФАКТИ»

... Склад і смак води залежать від місця видобутку так само, як смак і аромат вина залежать від місця вирощування винограду. Саме на цьому місці і був відкритий сучасний завод з видобутку й очищення питної води. Воду там трохи «шліфують», щоб зберегти її корисні природні властивості, і прямо з заводу доставляють в будь-яку квартиру або офіс ...

«ДЗЕРКАЛО ТИЖНЯ»

... Ця смачна і корисна вода, яку можна вживати без будь-яких обмежень за столом і для приготування їжі, доступна всім бажаючим. Співробітники компанії забезпечать своєчасну доставку води в квартиру або офіс по заздалегідь обумовленому графіку. А регулярне споживання натуральної свіжої води матиме позитивний вплив на загальний стан організму, подарувавши міцне здоров'я на довгі роки ...