Заказ води    Якість

Якість

Як Райське Джерело піклується про якість води:

Процес видобутку та розливу водиполностью автоматизований. Це дозволяє уникнути впливу «людського фактора» і гарантувати збереження найвищого природного якості води.
Райське Джерелоразлівается в спеціальні полікарбонатні бутлі. На відміну від ПЕТ тари, в яку зазвичай розливаються мінеральні та питні води, бутлі з полікарбонату не впливають на склад води. Вода доставляється клієнтам свіжої - протягом декількох діб після бутилювання.
Вода, бутлі і пробки сертифіковані.

Щогодини - лабораторія таценківському заводу з видобутку і розливу води, на якому бутилюють вода Райське Джерело, проводить аналіз якості води за всіма основними показниками. Вода з родовища і бутильована вода контролюються за фізико-хімічними та органолептичними (запах, смак, колір, каламутність) показниками.

Щотижня - аналіз бутильованої води робить СЕС (санітарно-епідеміологічна станція). Перевіряється наявність у воді мікроорганізмів і органолептичні показники.

Щомісяця - проводиться повний хімічний аналіз бутильованої води органами СЕС.

Щокварталу - СЕС проводить додатковий аналіз води з родовища.

Щорічно - Український науково-дослідний інститут спирту і Біотехнології робить повний розгорнутий хімічний аналіз води з родовища і бутильованої води.

У 2008 році Європейська асоціація виробників бутильованої води (EBWA) сертифікувала воду Райське Джерело як відповідну європейським стандартам якості води.