Заказ води    Обладнання    Кавове обладнання

Кавове обладнання

Як вибрати кавоварку?

Сьогодні величезна кількість людей в Україні не може уявити собі життя без кави і починає кожен день з цього напою. У якийсь момент в голову може прийти ідея, що цей процес пора б оптимізувати. Адже можна скоротити час на приготування кави, і при цьому підняти на новий рівень якість напою. Для цього можна купити кавоварку.

Пристрої для приготування кави можна розділити на дві великі групи. Це кавоварки і безпосередньо кавомашини. Обидві групи мають свої підкласи, напевно ви зустрічали у продажу капсульні, ріжкові і інші кавоварки. Основна відмінність, яке має кавоварка - вона дозволяє людині приймати мінімальну участь в приготуванні напою, навіть якщо для цього використовуються цільні зерна кави.

Перш, ніж вибрати кавоварку, варто визначитися чи буде вона використовуватися для офісу, або в домашніх умовах.

  • Офісне устаткування можна порівняти з конвеєром, адже така машина повинна забезпечити якісною кавою велику кількість людей. Пристрій повинен вміщувати більше двох літрів води, готувати порцію за лічені секунди або мати змогу за раз зварити дві порції. В такому автоматі вода проходить через шар меленої кави під тиском, після чого вичавлює ароматичні масла. Тому кавовий екстракт має такий цікавий смак з невеликою кислинкою і довгим приємним післясмаком. Так як на приготування кави йде мінімум часу, співробітники офісу можуть швидше повернутися до роботи;
  • В Будинку поспішати не потрібно, апаратом користуються тільки члени сім'ї. Тому можна замовити кавоварку більш просту і компактну. В ідеалі вона повинна тихо працювати, адже ранковий напій готується дуже рано і в процесі можна розбудити всіх домочадців. Краща кавоварка для будинку оснащена кавомолкою і подачею гарячої води, а тому на каву довго чекати не доводиться.

Кавоварки різних видів

Купівля кавомашини або кавоварки починається з вивчення всього асортименту, оцінки переваг різних моделей і зіставлення їх зі своїми потребами. Найбільш затребуваними вважаються:

  • краплинні - найпоширеніші в світі кавоварки. Це дуже недорогі кавомашини, до того ж прості і зручні у використанні. За 5-10 хвилин за допомогою такого агрегату можна отримати близько 12 чашок кави. Він оптимально підходить для любителів американо;
  • ріжкові - в таких машинах можна зварити еспресо, капучіно або латте, наближений до ідеалу. Вартість кавоварок такого типу трохи вище, ніж крапельних, але в процесі приготування напоїв використовується в три рази менше зерен, завдяки ефективному екстрагуванню кави;
  • автоматичні - професійні машини абсолютно не вимагають вашої участі в процесі. Вони виконують весь цикл робіт - самостійно мелють зерна кави, готують напій і в кінці самоочищаються. Єдиний недолік - ціни на кавомашини автоматичного типу;
  • капсульні - відмінний вибір для любителів еспресо та інших напоїв з пінкою, що бажають заощадити на придбанні обладнання. Замовивши такий апарат, вам не потрібно буде самостійно готувати каву і чистити деталі. Для підтримки приладу в порядку досить раз в 3 місяці запустити режим варіння зі спеціальною таблеткою.

До кожної кавомашини додається інструкція, яка пояснює процес заварювання і правила експлуатації приладу. При грамотному виборі і якісному догляді, ваш апарат прослужить вам довгий час, готуючи приголомшливу каву високої якості.

Компанія Райське Джерело пропонує різноманітний каталог кавоварок і кулерів для води, від передових виробників. Найбільшою популярністю на ринку користуються  кавоварки Philips, Delonghi, Bosch, Nescafe. Перед покупкою можна вивчити технічні характеристики, фото, відгуки, щоб зрозуміти, який саме апарат найкраще підійде під ваші потреби. У нас завжди широкий вибір, доступні ціни та швидка доставка по Києву та області.