Понад 20 років з любов'ю доставляємо воду з джерела в Ваш будинок
Являємось членами асоціації «Бутильовані води України» (АБВУ)
Виробництво сертифіковане за міжнародними стандартами якості ISO 9001 та HACCP
Понад 70 000 клієнтів щодня п'ють воду Райське Джерело

Доставка води "Райське Джерело"

Чому ми кращі:

 • Природний смак - кардинально відрізняється від води, очищеної за допомогою фільтрів і хімікатів.

 • Екологічна чистота - вся вода, яку ми доставляємо своїм клієнтам, видобувається з родовища
  Юрського водоносного горизонту. Видобуток ведеться в екологічно чистому районі.

 • Вода для всієї родини: мінерали і мікроелементи в ній збалансовані, нашу воду можна пити
  щодня без будь-яких обмежень за віком.

 • Доставка в вихідний день. Ми приймаємо замовлення 7 днів на тиждень і привозимо воду навіть у
   
  суботу. Дзвінок з 7 ранку до 8 вечора.

 • Додатковий сервіс - Вам більше не потрібно йти в магазин за чаєм або кавою. Ми привеземо їх
  разом з водою.

 • Від якості питної води залежить самопочуття людини і її здоров’я. Вода бере участь в процесах терморегуляції,
  підтримує кислотно-лужну рівновагу, постачає життєво необхідні речовини клітинам і допомагає виводити шлаки.
  Через забруднення природних водойм та систем водогону чиста питна вода у Києві сьогодні є дефіцитом.
Питна вода в Києві

Доставка питної води - ключовий напрямок в роботі нашої компанії. Наші співробітники доставляють завжди чисту та свіжу воду за вказаною адресою в точно оговорений з вами час, стільки раз у тиждень, скільки вам буде потрібно.

Від якості питної води залежить самопочуття людини і її здоров’я. Вода бере участь в процесах терморегуляції, підтримує кислотно-лужну рівновагу, постачає життєво необхідні речовини клітинам і допомагає виводити шлаки. Через забруднення природних водойм та систем водогону чиста питна вода у Києві сьогодні є дефіцитом.

НАШІ СЕРТИФІКАТИ. ПІДТВЕРДЖЕНА ЯКІСТЬ
Сертификат 1
Сертификат 2
Сертификат 3
Сертификат 4
Сертификат 5
Як придбати питну воду Райське джерело

Альтернативою воді з водогону є бутильована і джерельна вода. В Україні в пластикових пляшках часто продається ретельно очищена водогінна вода. В процесі очистки з неї вилучаються не тільки шкідливі речовини, але й корисні. Щоб наблизити склад води до природного, виробники штучно мінералізують її. Така обробка збільшує вартість продукту.

Вода в природних джерелах є кришталево прозорою і смачною. Але вона часто забруднюється викидами підприємств, звалищами і стічними водами. Шкідливі домішки неможливо побачити неозброєним оком. Джерельна рідина може бути прісною чи мінеральною. Якщо питна вода містить велику кількість заліза, солей натрію, магнію і кальцію, вживати її безконтрольно не можна.

Вода Райське джерело не очищується і не мінералізується штучно. Вона добувається з глибини 167 метрів на Таценківському родовищі питних вод. Підземне озеро очищувалося і мінералізувалося упродовж останніх 3 тисяч років природним шляхом. Його чистоту зберігає багатоярусна тектонічна споруда, що складається з водостійких кристалічних порід. Товщина геологічного бар’єру складає 85 метрів. Таценківське родовище розташоване в Київській області, тому мешканцям Києва завжди доставляється свіжа вода.

Вода Райське джерело рекомендована для щоденного споживання Українським НДІ медичної реабілітації і курортології. Висновки спеціалістів свідчать, що вона є чистою і має ідеально збалансований для людини мінеральний склад. Воду Райське джерело віднесено до категорії преміум.

 

Як придбати питну воду Райське джерело

В нашому інтернет-магазині можна придбати свіжу воду Райське джерело, розлиту в тару багаторазового використання. Бутилі виготовляють з нетоксичного матеріалу - харчового полікарбонату. В них рідина зберігає якість і природний смак.

На сайті можна обрати продукт з потрібним рівнем мінералізації. Універсальну питну воду можна вживати як столову. Воду «Домашня» краще використовувати для приготування їжі, в тому числі і для дітей. Продукт «Райське джерело 100» ідеально підходить для приготування кави в кавоварках. Якісна питна вода у нас коштує недорого.

Після обрання товару треба заповнити форму замовлення. В ній зазначаються особисті дані, адреса і спосіб оплати. Покупець може обрати дату і час доставки. Питну воду доставлять до дверей офісу чи квартири. Всі питання щодо ціни, доставки і оплати можна обговорити зі співробітником магазину після замовлення зворотного дзвінка.

Сопутні товари
Папір туалетний білий SELPAK 8 шт
117.00 грн
Купити
Вода питна Малятко 1.5 л 6 шт.
75.00 грн
Купити
Чай листовий Greenfield "Golden Ceylon" 100 г
45.00
39.00 грн
Купити
Чай листовий ТESS Lime.зелений 90 гр.
33.00 грн
Купити
Чай листовий зелений ароматизований Феєрія 100 гр.
102.00 грн
Купити
Чай листовий ТESS Goldberry .чорний 90 гр.
33.00 грн
Купити
Чай листовий Greenfield "Earl Grey Fantasy" 100 г
45.00
39.00 грн
Купити
Чай пакетований Карпатський М`ята 20 пак
15.00 грн
Купити
12.06.2018
У будь-якої ємності або апараті, що контактує з водою, з часом утворюється осад мінералів. А також розвиваються мікроорганізми, що створюють на всіх поверхнях так звану біологічну плівку.