Заказ води       СКІЛЬКИ ПОТРІБНО ПИТИ ВОДИ?

СКІЛЬКИ ПОТРІБНО ПИТИ ВОДИ?

Про те, скільки води потрібно пити в день, виникає багато суперечок і міркувань. Всупереч поширеному міфу про 2 літри, конкретної цифри немає, і бути не може. Перш за все, це питання індивідуальне, так як всі ми різні, а, отже, можна взяти тільки якийсь середній показник. Але наскільки він буде точним, і чи принесе це користь, або, навпаки - шкоди здоров'ю?


Існує багато умов, які потрібно враховувати перед тим, як визначати, скільки води потрібно пити. Перша умова - це вага людини. Якщо взяти дівчину вагою 50 кг і чоловіка вагою в 80 кг, то стає очевидним, що їм буде потрібно різну кількість води, щоб втамувати спрагу протягом дня. І було б дивно, якщо б така дівчина випивала б стільки ж рідини, скільки чоловік, який мало не в два рази важче її і більше.


Друга умова - це рухливість. Якщо людина проводить більшу частину часу за комп'ютером чи письмовим столом, то і втрата рідини організмом буде менше, ніж для того, хто трудиться фізично. Відповідно, при малорухливому способі життя норма води в день буде менше. Якщо ж людина задіяна на фізичних роботах, її норма буде значно більше. Навіть банальна спрага виникатиме частіше, і щоб втамувати її, потрібно пити воду в потрібній кількості. Ну а якщо людина займається спортом, то, природно, норми споживання будуть ще вище.

Третьою умовою, що визначає, скільки літрів води потрібно пити в день, є стан здоров'я. Наприклад, якщо ви схильні до набряклості або присутні проблеми з нирками, то велика кількість води може негативно позначитися на самопочутті, викликати певні ускладнення. І в таких випадках нібито рекомендована норма 2 літри на добу може стати згубною. Це необхідно враховувати обов'язково.


Четверте умова - це умови проживання, в тому числі і кліматичні. Як думаєте, скільки потрібно пити води людині, яка живе в жаркому сухому кліматі, і жителю північних регіонів? Хіба ця кількість може бути для них однаковим? Звичайно ж ні! Та й влітку нам усім з природних причин хочеться пити набагато більше і частіше, ніж взимку.

ЯКА ПОВИННА БУТИ ВОДА

Щоб зрозуміти, скільки води потрібно пити, слід розібратися і з її якістю, а також складом. Чим багатше склад, тим менше рідини потрібно для насичення. Артезіанської води вистачить і склянки, в той час, як водопровідної і 3 склянок може бути мало. Адже у воді містяться різні мінерали, саме в них, в першу чергу, потребує наш організм. Хорошим складом має вода компанії Райське джерело, тим більше, там можна вибрати артезіанську воду за рівнем лужності і жорсткості.

Також потрібно пам'ятати, що необхідна кількість води в день стосується саме води. Не чаю, не кави, а конкретно води. Чому так? Вся справа в кофеїні, який присутний в чаї та каві, причому, в зеленому чаї його навіть більше, ніж в чорному. Цей компонент має одну властивість - він виводить воду з організму. Тобто, чим більше ви випиваєте чаю або кави в день, тим більше вам буде потрібно чистої води.