Заказ води       АРТЕЗІАНСЬКА ВОДА

АРТЕЗІАНСЬКА ВОДА

Артезіанська вода найчастіше зустрічається в службах доставки питної води і магазинах. На прилавках також представлена ​​тала, очищена водопровідна, джерельна вода. З чим пов'язана така популярність саме артезіанської?

Артезіанська свердловина, глибина якої 70-400 метрів, з огляду на це чинника надійно захищена від будь-яких зовнішній забруднень. Вона розташовується між двох шарів вологонепроникній породи. Артезіанська вода, через буріння свердловин, може під тиском сама добиратися до поверхні. Тиск іноді настільки висока, що вода викидається і б'є фонтаном.

Хоча артезіанська свердловина з'явилася через геологічні змін, що відбулися багато століть назад, добувати з неї воду почали тільки в 12 столітті, у Франції.


Сьогодні підземні води з артезіанських джерел відповідають всім нормативам якості. Це продукт, в якому поєднується користь і безпеку. Так як вода, завдяки своїм походженням захищена від бактеріологічного забруднення, їй також не страшні пестициди, отрути, нітрати, що потрапляють в грунт озера або річки внаслідок викиду відходів.

Те, що артезіанська вода захищена від зовнішніх забруднень, не означає, що виробники можуть знехтувати хімічним аналізом. Перед надходженням у продаж і вживанням, будь-яка вода повинна пройти лабораторні випробування, де проведуть перевірку на:

  • мінералізацію;
  • лужність;
  • жорсткість;
  • зміст елементів.

У кожного джерела може бути свої особливості, свій унікальний хімічний склад і смакові особливості. Вплинути на це практично не можна, все було закладено при формуванні артезіанського басейну. У штучних умовах воду хіба що роблять м'якше, фільтруючи і додаючи спеціальні смоли.

Хімічний склад зазвичай представлений на етикетці пляшки, або його можна знайти на сайті постачальника. Хоча в артезіанської питної води не міститься білків, жирів і вуглеводів, вона насичує організм дуже важливими мінералами, мікро- і макроелементами.


КОРИСТЬ АРТЕЗІАНСЬКОЇ ВОДИ

Користь пояснюється складом:

  • артезіанська вода містить кальцій, що сприяє зміцненню кісток, розвитку м'язової тканини. Крім цього, в його властивості входить поліпшення функціонування нервової системи;
  • фтор в складі допомагає зміцнити зубну емаль. Така вода не дає розвиватися захворювань слизової рота;
  • мінерали натрій і калій добре засвоюються з артезіанської води, сприяючи підтримці мінерального балансу;
  • кремній має властивості, що поліпшують стан кісток, волосся і нігтів. До того ж, він покращує смакові якості;
  •  завдяки вмісту бікарбонатів, вживання артезіанської води дозволяє нормалізувати баланс рН крові. Це не дає організму занадто швидко втомлюватися.


Райське Джерело забезпечить вас якісної артезіанською водою і подарує міцне здоров'я на довгі роки.