Заказ води    ПОХОДЖЕННЯ

ПОХОДЖЕННЯ

 

Історія води Райське Джерело почалася ще в стародавні часи ... Протягом 3000 років природа очищала і збагачувала корисними мінералами цю райську воду.

Знайти таку воду було непросто. Потрібна була вода, яка досконала сама по собі - без глибокого очищення і штучної мінералізації - безпечна, смачна, зі збалансованим від природи мінеральним складом. За кілька років було вивчено майже 300 джерел (у тому числі - пробурено 100 нових дослідницьких свердловин). Підсумком пошуків стало Таценківське родовище, вода з якого відповідала всім заявленим вимогам.

Таценківське родовище питних підземних вод, з якого видобувається вода Райське Джерело, було відкрито в 2001 році, а в 2004 році його прийняла Державна комісія України по запасах корисних копалин. Підземне озеро - серце Таценківському родовища - розташоване в одній з мальовничих місцевостей Київщини на глибині 167 м.  До відома: щоб знайти воду такої ж якості в інших частинах Київської області, потрібно опуститися на глибину не менше 300 м. Родовище відноситься до Юрського геологічного водоносного горизонту і повністю захищене від зовнішнього техногенного впливу Українським кристалічним щитом. Водотривкий геологічний бар'єр потужністю 85 м захищає воду і зберігає її в кришталевій чистоті.

Науково доведений термін водообміну на цьому місці - 3000 років. І вже кілька тисячоліть це місце цінується людьми - неподалік від родовища знайдено поселення III-I ст. до н.е. Може бути, саме через добру воду люди і оселялися тут.