Заказ води       ЧАС ПИТИ ВОДУ!

ЧАС ПИТИ ВОДУ!

Поширена думка, що розрахувати добову потребу людини у воді можна, скориставшись формулою - 40 мг на 1 кг ваги. В середньому, це від двох літрів.

Разом з харчуванням і питвом, більшість з нас споживає близько 1,5-2 літрів води, з урахуванням тієї, що міститься в овочах і фруктах. Майже півлітра доводиться на воду, що виділяється в результаті внутрішніх процесів. В результаті, можна зупинитися на загальній кількості необхідної води - 2-2,5 літра. Врахуйте, що необхідно пити воду, а не соки, кава, чай і т.д. Також має значення її якість - вода з-під крана тільки зашкодить, в той час як артезіанська не просто смачна, а й корисна.

Коли краще пити воду? В першу чергу, завжди, коли є відчуття спраги. Воно виникає через нестачу рідини в організмі, внаслідок чого всі клітини починають віддавати воду в кров. Почуття спраги виникає при втраті одного відсотка ваги. Наприклад, якщо людина важить 75 кг, він захоче пити при втраті рідини 750 мл. Але вип'є він набагато менше цього обсягу, а значить організм недоотримає води. Виходить, що практично всі ми завжди страждаємо від зневоднення. Це призводить до багатьох захворювань, ущемлення хребетних дисків, гіпертонії, загального погіршення самопочуття. Це означає, що не так важливо коли пити воду - головне, вживати достатню її кількість. Якщо пити рази в 3 більше, ніж хочеться, ви зможете:

  • заповнити запаси води в організмі;
  •  нормалізувати роботу всіх органів і систем;
  • активізувати роботу ферментів і білків-ензимів.

Відчули спрагу? Час пити воду!

Багато хто боїться вживати занадто багато рідин, і відмовляються весь час пити воду. Але надлишок рідини в організмі просто неможливий. Єдине, що трапиться, якщо ви вип'єте занадто багато води - нирки використовують її, після чого видалять з організму, активувавши всіх необхідні функції клітин.

Не весь час пити воду, але значно частіше, слід в певних умовах:

  • при занадто жаркою або холодній погоді. Не секрет, що в спеку разом з потом з організму виходить вода. Але вона не менше втрачається і в суху холодну погоду, просто це не так помітно. Взимку ви втрачаєте воду через легені, а не шкіру. Тому важливо пити не менше, аніж зазвичай, особливо перед виходом з дому;
  • фізична робота, спорт - разом з потом кожну годину йде близько літра води. Тому краще попередити почуття спраги і пити воду кожні півгодини;
  • авіаподорож - в літаку сухий і сильно розріджене повітря. Чиста вода в польоті необхідна.

Пити воду потрібно протягом усього дня, почавши відразу ж після пробудження. До сніданку можна приступити хвилин через 20. Пийте воду між прийомами їжі, а безпосередньо перед сном краще не потрібно.

Також, лікарі не рекомендують пити воду безпосередньо під час їжі або відразу після, так як це призведе до розладу травлення. Перед обідом краще почекати хвилин 20, а після нього - близько години.

Користь якісної чистої води для нашого організму очевидна. Вона дозволяє підтримувати і зміцнює здоров'я, покращує загальне самопочуття і зовнішній вигляд. Артезіанська вода "Райське джерело" допоможе вам дотримувати водний баланс в організмі і завжди залишатися у формі!