Заказ води       ВОДА ПИТНА - ЯКІ ЇЇ ГОЛОВНІ ОСОБЛИВОСТІ?

ВОДА ПИТНА - ЯКІ ЇЇ ГОЛОВНІ ОСОБЛИВОСТІ?

На пострадянському просторі, на жаль, тільки недавно стали замислюватися над тим, що таке вода питна. Чомусь вважалося, що все, що тече з-під крана, може бути використано для пиття і приготування їжі. А між тим, згідно з численними дослідженнями, водопровідна вода більше призначена для технічних потреб, так як за своїм складом вона практично непридатна до вживання. Втім, більшість споживачів, для яких питання здоров'я стоїть не на останньому місці, стали використовувати кип'ятіння. Це дозволяє вбити майже всі мікроби, правда, в той же час, з точно такою ж ефективністю вбиває і корисні властивості. При цьому смак хлорки залишається. А якщо водопровідні труби в будинку не змінювалися багато років, то навіть після кип'ятіння в рідині можна помітити дрібні піщинки іржі.


Питна вода - це продукт, який за своєю якістю ідеально підходить для вживання без додаткової термічної обробки. Тобто, ні кип'ятити, ні заморожувати нічого не потрібно. Але як знайти подібний продукт в нинішніх умовах, в тому числі і екологічних? Все дуже просто - необхідно використовувати воду, очищену самостійно або в заводських умовах.

ОЧИЩАТИ САМОСТІЙНО АБО КУПУВАТИ ВЖЕ ОЧИЩЕНУ?

Для побутового очищення розроблено різне устаткування. По-перше, це фільтри типу глека, по-друге - проточні, що підключаються до крана. Обидва види приладів досить ефективні. Їх переваги в тому, що споживач ні від кого не залежить, виконує очистку тоді, коли йому зручно. При цьому якість води цілком прийнятне.


З іншого боку, є і недоліки у таких методів. Перший, і один з головних, це те, що вода як і раніше береться водопровідна, яка надходить з водосховища, куди з дощем потрапляють різні шкідливі речовини. Це добре знайоме жителям промислових міст і мегаполісів. Користь подібного продукту навіть після очищення - сумнівна, в кращому випадку він просто не приносить шкоди організму.


Другий недолік полягає в тому, що необхідно періодично міняти фільтруючі елементи в обладнанні. Чим вище рівень забруднення міста - тим частіше потрібно проводити заміну фільтрів, які доведеться постійно купувати.

Тому набагато простіше звернутися в Райське Джерело, компанію, яка займається доставкою питної води вищої якості. Видобувається цей продукт з надр землі на глибині 167 метрів, до того ж - в екологічно чистому районі, віддаленому від промислових об'єктів.

ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ ПИТНОЇ ВОДИ

Переваги такого вибору очевидні - ви отримуєте вже очищений продукт, що не втратив при цьому своїх корисних властивостей. Доставку виконуватимуть, як додому, так і в офіс. Якщо ви дорожите своїми співробітниками, то такий варіант буде оптимальним. Можна додатково придбати кулер і забезпечити офіс необхідною чистою водою, готової до вживання, як в гарячому, так і в холодному вигляді.