ВОДА З-ПІД КРАНУ - ПИТИ ЧИ НЕ ПИТИ?

Останнім часом все більше людей відмовляються від пиття водопровідної води. Що це - загальна істерія, данина моді чи життєва необхідність? Нас зацікавили питання - який стан води у нас в трубах, як вона перевіряється і чи можна її пити?

У Києві питна вода береться з трьох джерел - Дніпро, Десна та підземні водоносні горизонти (артезіанські свердловини). У більшості районів міст вода подається змішаного типу, так як водопровідна мережа закільцьована для постійної доставка води. Фахівці Київводоканалу щогодини роблять контрольні забори води, проводять аналізи і стежать за її якістю. На виході зі станції вода цілком придатна для вживання і для пиття в тому числі. Це офіційна точка зору Київводоканалу.

Але для того, щоб потрапити в наши квартири, вода проходить ще дуже довгий шлях старими трубами, які далеко не вищої якості. Для того щоб забезпечити жителів міста, а також прочистити труби, в воду додають хлор. В деякій мірі це допомагає, але чим далі ви знаходитесь від насосної станції, тим гірша якість води до вас надходить. Та й від хлору в воді теж треба позбуватися!

Лікарі та експерти пропонують утриматися від споживання води з-під крана, але якщо у вас немає іншого вибору, то обов'язково сиру воду треба кип'ятити і відстоювати!

Багато жителів вдаються до допомоги фільтрів. Це і фільтри-глечики, і вбудовані багатоступінчасті фільтри - різновидів багато і можна вибрати варіант за своїми бажаннями і можливостями. Однак тут ми стикаємося з новими проблемами:

  • фільтри мають чітку спрямованість очищення - перш ніж ставити фільтр, необхідно провести аналіз води з вашого крана і тільки потім вибрати тип фільтра який вам підходить;
  • фільтри, заодно, прибирають і корисні речовини з води - вони забирають калій, магній, кальцій, натрій і залишають воду «голодною», яка може навіть забирати мікроелементи з нашого організму.

Ми бачимо, що якщо поверхнево підійти до питання про очищення водопровідної води, то ми можемо не тільки не поліпшити її якість, а ще й нашкодити собі і своїм близьким.

Якщо ви хочете забезпечити дорогих вам людей живильною та  безпечною питною водою, то краще за все скористатися допомогою самої природи і компанії професіоналів. Вода, видобута з артезіанської свердловини, зберігає все багатство свого природнього мінерального складу, проходить кілька ступенів очищення і її якість постійно відстежує лабораторія.

Більше 20 років жителі Києва та області довіряють компанії «Райське джерело» своє здоров'я!

Понад 100 населених пунктів Київської області забезпечені природною водою!

Більше 50 000 клієнтів вибрали для себе зручну доставку води додому і в офіс!

«Райське джерело» - це здоровий спосіб життя - чистота тіла і думки!