Заказ води       ВОДА І СПОРТ: ЧОМУ СПОРТСМЕНАМ ПОТРІБНО БАГАТО ПИТИ?

ВОДА І СПОРТ: ЧОМУ СПОРТСМЕНАМ ПОТРІБНО БАГАТО ПИТИ?

Вода і спорт нерозривно пов'язані між собою. Під час будь-якої фізичної активності організм втрачає вологу, але ж тіло людини на 80% складається з рідини. Щоб заповнити ці втрати, спортсмен повинен вживати необхідну кількість рідини. Це може бути під час тренувань, або відразу після, все залежить від того чи іншого виду спорту. Прийшовши в тренажерний зал, ви відразу помітите, що всі, хто займається там носять з собою велику пляшку з водою. І це не даремно, так як справа навіть не в тому, що банально хочеться пити. Тут важливо забезпечити своєчасне надходження рідини в організм, інакше втома настане набагато раніше. Люди, для яких зож - це не порожні слова, добре знають про це, і намагаються не допускати появи сильної спраги.

ЯКІСТЬ - ВИРІШАЛЬНИЙ ФАКТОР

У той же час, вода повинна мати певні властивості. Це найважливіша умова, інакше організм не отримає належного насичення, не зможе втамувати спрагу. По-перше, це має бути чистий продукт, від якого буде дійсно користь. Якщо ви турбуєтеся про своє здоров'я, забудьте про водопровідну воду назавжди! Те, що тече з-під крана, можна використовувати виключно для технічних цілей, навіть після кип'ятіння. Хіба що використовуються насосні установки. Однак все одно склад буде не той, будуть відсутні мінерали, які, власне, і дають насичення.

Саме склад є другою важливою умовою. Чим він краще, тим швидше Ви забудете про спрагу. По суті, якщо говорити про якісний продукт, то для насичення буде потрібно набагато менше рідини, а це і легше для організму (зокрема для нирок), і вигідніше, так як витрати на придбання води будуть менше. Що ж повинно бути присутнім у складі? Це рівень лужності і жорсткості, наявність таких компонентів, як кальцій, натрій, калій, магній, фториди. Таким багатим складом, як правило, мають лише підземні води, які і характеризуються своїми корисними властивостями. Переконатися в цьому досить легко, якщо подивитися склад продукції, яку пропонує компанія по доставці бутильованої води "Райське Джерело".

Третя умова - це доступність. Якщо ви хочете, щоб вода і спорт супроводжували вас по життю, забезпечте собі постійний доступ до них. Ходіть в той зал, який буде для вас ближче, зручніше. А що стосується води, то її можна замовляти з доставкою додому, а не купувати в супермаркетах в невеликих ємностях - за один раз ви навряд чи понесе більше двох 5-літрових ємностей, в той час, як доставляти вам будуть стільки, скільки ви замовте.

ЧИ ІСНУЄ АЛЬТЕРНАТИВА?

Ті, хто підтримує зож, напевно пробували використовувати газовану воду або модні сьогодні ізотоніки. Але це не зовсім вдалі варіанти. Гази, що містяться в содової, можуть викликати здуття живота, ну а благотворний вплив ізотоніки на здоров'я дещо перебільшено виробниками спортивного харчування. Краще віддавати перевагу чистій воді з багатим мінеральним складом.