Заказ води       ЧОМУ ТРЕБА ПИТИ ВОДУ?

ЧОМУ ТРЕБА ПИТИ ВОДУ?

Всі знають, що пити воду дуже корисно для організму, але багато і раніше віддають перевагу іншим напоям. Чай, кава, алкоголь, газовані напої не тільки не приносять ніякої користі, а й сприяють зневодненню, навіть без урахування того фактора, що через них ми споживаємо менше води.

ЧОМУ ПОТРІБНО ПИТИ БАГАТО ВОДИ?

В першу чергу, це найважливіший джерело енергії для нашого організму. І це цілком закономірно, якщо згадати, що людське тіло практично повністю складається з води. І якщо в організмі спостерігається брак такого важливого речовини, знизиться ферментативна активність. Це призведе до зниження працездатності, людина стане млявим. Ще одна причина чому треба пити воду - вона допомагає зняти напругу.

Вода необхідна для людського організму, так як служить надійним провідником поживних речовин і кисню до всіх ділянок тіла. Вона циркулює разом з кровотоком, розчиняє солі і поживні речовини, допомагає їм добре засвоюватися. Користь від цього незамінна.

Ще одна причина, чому корисно пити воду - чим більше ми це робимо, тим більше з нашого організму виводиться шкідливих речовин. Значне споживання води сприяє виробленню сечі і поту, з якими виходять токсини або шлаки. Цю функцію вважають однією з найважливіших. Артезіанська вода допомагає зміцнити здоров'я, регулює водний баланс і покращує самопочуття.

Вода допомагає позбавитися від зайвої ваги, і це дуже значуща пояснення чому корисно пити воду. Дієтологи рекомендують пити від 1,5 до 2 літрів чистої води всім, хто бажає схуднути. Вона не містить зайвих, шкідливих інгредієнтів і цукру, як в газованих напоях. Також, поширена рекомендація випивати склянку води перед прийомом їжі. Насититися нею не можна, адже у воді немає калорій. Але це все одно допоможе з'їсти менше, адже створиться відчуття наповненого шлунка.

Можна виділити ще кілька причин чому треба пити воду:

  • вона покращує стан нігтів, шкіри і волосся - в той час як зневоднена шкіра завжди дуже погано виглядає і швидше старіє;
  • запобігає сечокам'яну хворобу - безпосередньо вода не покращує роботу нирок, діючи на ці органи лише побічно. У обезвоженном організмі накопичуються токсини, що роз'їдають слизову, викликають запалення і болю;
  • покращує травлення - при достатній кількості води, шлунок виробляє необхідну кількість шлункового соку;
  • знижує артеріальний тиск - недоодержуючи воду, організм стискає кровоносні судини, що призводить до підвищення тиску; снимает суставные боли - вода помогает оставаться в тонусе, не дает хрящевой ткани изнашиваться;
  • помогает избавиться от головных болей - головная боль должна стать поводом не выпить таблетку, а вспомнить, достаточное ли количество воды вы употребили. Это первый сигнал организма о том, что он обезвожен.

Поступово можна привчити себе пити більше чистої води, а коли ви помітите ефект від цього, вже складно буде відмовитися на користь інших напоїв або зневоднення. Артезіанська вода "Райське джерело" зміцнить ваше здоров'я і подарує відмінне самопочуття!