Заказ води       Питний режим влітку в період спеки

Питний режим влітку

Якщо ви дбаєте про своє здоров'я, то напевно знаєте, як важливий питний режим. Існує думка, що людина повинна випивати в день не менше 2 л води. Насправді ці цифри занадто узагальнені. Раціональніше використовувати формулу: 30 мл води Х на вагу для жінок і 40 мл води Х на вагу для чоловіків.

Літній питний режим

Споживання води в спекотні літні дні повинна перевищувати норму, як мінімум, на 1 літр. Це пов'язано з виведенням рідини через пори у вигляді поту. Суха поверхня шкіри може ввести в оману. При високій температурі повітря піт швидко випаровується.

Правильний питний режим в спекотну погоду дозволить вирішити кілька важливих завдань:

• захистить шкіру від пересихання і збереже молодість;

• допоможе вивести шкідливі речовини з організму;

• виключить ймовірність зневоднення і теплового удару.

Візьміть за правило! У літню пору завжди тримати пляшку чистої питної води при собі. Як тільки ви відчуєте спрагу, втому, сухість у роті або інші ознаки зневоднення, негайно робіть кілька ковтків.

Вода - не тільки життєво необхідний продукт для людини, але і природний спосіб охолодження організму.

Як правильно пити воду в літню пору?

Найбільш оптимальний час прийому рідини - за півгодини до і після їжі. Якщо температура на вулиці зашкалює і вам постійно хочеться пити, не стримуйте себе. Терпіти спрагу - неприпустимо!

Хочете втамувати спрагу? Відмовтеся від солодких напоїв, чорного чаю і кави. Краще віддати перевагу чистій воді, зеленому чаю або несолодким фруктово-ягідним компотів. І пам'ятайте, чим більше перебувайте під прямими сонячними променями, тим більше рідини необхідно споживати.

Люди, які проводять будні в офісі під кондиціонером, можуть і не відчути різниці в сезонній роботі організму. А ось ті, хто постійно знаходиться на свіжому повітрі, повинні подбати про регулярне заповненні водного балансу.

Візьміть за правило:

1. Випивати 1-2 склянки води вранці, за півгодини до сніданку. Це дозволить заповнити «нічні» втрати рідини в організмі;

2. Через півгодини-годину після сніданку необхідно випити ще 0,5 л рідини. У літній період просто замініть чашку ранкової кави на склянку води;

3. Протягом дня кожну годину вживайте півлітра рідини.

Дотримуючись простого графіка, ви завжди будете підтримувати правильне функціонування організму, що забезпечить вам прекрасне самопочуття і відмінний зовнішній вигляд.