Заказ води       Як схуднути за допомогою води

Схуднути за допомогою води

У гонитві за стрункістю багато людей сідають на суворі дієти або морять себе голодом, не усвідомлюючи, якої шкоди завдають організму. Чистий природна вода є каталізатором обмінних процесів, джерелом корисним мікроелементів і головним продуктом для виведення шлаків з організму. Якщо ви хочете знизити вагу без шкоди для свого тіла, почніть з правильного питного режиму.

Секрет стрункості

Головною проблемою зайвої ваги є часті перекуси і неконтрольоване почуття голоду. Чи дійсно так часто ми хочемо їсти? Найчастіше плутаємо спрагу з голодом. Тому просто варто зробити кілька ковтків, коли хочеться приготувати черговий бутерброд. Швидше за все, в ньому швидко відпаде необхідність.

Рідина заповнює шлунок і дає нам ілюзію насичення. Випийте склянку води за півгодини до прийому їжі, і ваша порція стане в два рази менше. Але пам'ятайте, що вживати необхідно лише чистий природний продукт, без додавання цукру і консервантів.

Хочете позбутися від ненависних кілограмів? Необхідно очистити організм від шлаків і токсинів. Кращим помічником в цій справі також є очищена вода. Вона допоможе активізувати обмін речовин і запустити процес розщеплення жирової тканини.

Як схуднути за допомогою води?

Вода не є засобом схуднення. Це не чарівна таблетка, після якої ви швидко позбудетеся від зайвих кілограмів. Але вона є джерелом життя і гарантом важливих процесів, які відбуваються в організмі. До того ж, вона не містить кілокалорій.

При дотриманні правильного харчування, хоча б мінімальної фізичного навантаження і питного режиму, ваше відображення в дзеркалі буде радувати все більше з кожним днем. Ви отримаєте гарне самопочуття, заряд бадьорості і гладку шкіру.

Правила схуднення прості:

1. Щоранку випивайте склянку води натщесерце, можна додати часточку лимона для смаку;

2. Пийте невеликими ковтками;

3. Воду можна пити за півгодини до їжі і годину після;

4. Рідина повинна бути теплою або кімнатної температури.

Пам'ятайте, що вживання води в процесі їжі призводить до порушення травлення і обміну речовин. Для підтримки життєдіяльності використовуйте тільки якісний продукт. Вода з-під крана швидше нашкодить, ніж принесе користь.

Для правильного розрахунку необхідної кількості пиття в день використовуйте формулу: 30 мл води Х на вагу для жінок і 40 мл води Х на вагу для чоловіків.