Якість

Як Райське Джерело піклується про якість води:

Процес видобутку та розливу води повністю автоматизований. Це дозволяє уникнути впливу «людського фактору» і гарантувати збереження найвищої природньої якості води.

Вода Райське Джерело розливається в спеціальні полікарбонатні бутлі. На відміну від ПЕТ тари, в яку зазвичай розливаються мінеральні та питні води, бутлі з полікарбонату не впливають на склад води. Вода доставляється клієнтам свіжою - протягом декількох діб після бутилювання.

Вода, бутлі і пробки сертифіковані.

Щогодини - лабораторія таценківського заводу з видобутку та розливу води, на якому бутилюють воду Райське Джерело, проводить аналізи якості води за всіма основними показниками. Вода з родовища і бутильована вода контролюються за фізико-хімічними та органолептичними (запах, смак, колір, каламутність) показниками.

Щотижня - аналіз бутильованої води робить СЕС (санітарно-епідеміологічна станція). Перевіряється наявність у воді мікроорганізмів і органолептичні показники.

Щомісяця - проводиться повний хімічний аналіз бутильованої води органами СЕС.

Щокварталу - СЕС проводить додатковий аналіз води з родовища.

Щорічно - Український науково-дослідний інститут спирту і Біотехнологій робить повний розгорнутий хімічний аналіз води з родовища і бутильованої води.

 

У 2008 році Європейська асоціація виробників бутильованих вод (EBWA) сертифікувала воду Райське Джерело як відповідну європейським стандартам якості води.

 

НАШІ СЕРТИФІКАТИ. ПІДТВЕРДЖЕНА ЯКІСТЬ
Сертификат 1
Сертификат 2
Сертификат 4
Сертификат 2018