Замовлення води    Про нас    Історія

Історія

 

«Райське Джерело» - компанія з багаторічною історією, засновник українського ринку доставки води.

2004, 2005, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011

Згідно з дослідженнями Міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року» ви замовляєте "Доставку води №1 в Україні". Дякуємо за ваш вибір!

2011

З'являється чергова позиція в нашому аква-меню - "Райське Джерело 100". Це спеціальна пом'якшена вода. Якщо ви регулярно використовуєте професійні кавоварки, еспресо-автомати та інші пристрої для кип'ятіння води і для вас важливо, щоб вода не залишала осаду, спробуйте пом'якшену воду Райське Джерело 100.

2009

Доставлено 3 000 000 бутлів. Цього разу номерий бутель з тортом та привітаннями дісталися молодій сім'ї з Києва. З початку доставки води «Райське Джерело» клієнти компанії з задоволенням випили 60 мільйонів літрів смачної натуральної води.

2008

За вашими рекомендаціям створюємо нову воду - «Райське Джерело Домашня». Ця м'яка вода чудово підходить для приготування страв і напоїв, застосування в дитячому харчуванні - для розчинення сухих сумішей.

З нею так приємно готувати ваші найкращі страви і смачні напої. За перші 2 місяці доставки нову воду спробували 547 клієнтів.

Європейська асоціація виробників бутильованої води - EBWA (European Bottled Water Association) сертифікує воду Райське Джерело, що відповідає європейським стандартам якості води.

Райське Джерело спільно з найбільшими операторами ринку доставки засновує Асоціацію «Бутильовані води України».

2007

Доставлено 2 000 000 бутлів. Святкову бутель з тортом та привітаннями дбайливо привезли в компанію «Авіста», якій пощастило замовити номерну бутель. Тепер воду можна замовити цілодобово. Досить зайти на наш web-сайт www.eden.com.ua. Сподіваємося, вам зручно.

2005

Продовжуємо час доставки. Тепер ви можете отримати запас свіжої якісної води в ранковий і вечірній час - особливо зручне для замовлення додому.

2001-2002

Будуємо таценківському завод з видобутку та розливу питної води. Це перший в Україні сучасний завод такого типу - з захищеної свердловиною і безпосередньо у родовища води. Завод будується за проектом фахівців компанії Eden Springs Europe. 24 квітня 2002 року відбулося урочисте відкриття та доставка першої бутлі нової води.

2000-2001

Шукаємо для вас нову райську воду. З 100 пробних свердловин на території Київської та Житомирської областей було вибрано у таценківському родовищу, неподалік від Конча-Заспи. Чистий вид природи, зі збалансованим мінеральним складом, гарантовано якісна - саме така вода гідна вашої довіри.

2001

Створюємо власний автопарк, щоб ви завжди впізнавали фірмове авто, яке привозить вам натуральну воду і нашого співробітника у фірмовому одязі, якому зможете довіряти і завжди звернутися з усіма питаннями та проханнями.

1999

Чашечка кави з доставкою. Тепер ви замовляєте разом з водою такі смачні чай і каву і такий необхідний одноразовий посуд.

1994

Вперше в Україні ви замовляєте нову послугу - доставку якісної питної води. Замовлення виконує компанія, яка тепер називається «Райське Джерело». Розпочато українська доставка води!

ПРЕСА ПРО ВІДКРИТТЯ ЗАВОДУ

«ВЕЧІРНІЙ КИЇВ»

...Нещодавно джерело такої унікальної та корисної питної води було виявлено поблизу Києва, у Кончі-Заспі. Там і було відкрито завод з видобутку та очистки натуральної питної води. Вона збалансована за своїм мінеральним складом, захищена тектонічними пластами Юрського періоду, цілюща та смачна...

«КИЕВСКИЕ ВЕДОМОСТИ»

... Сьогодні всі досягнення сучасної науки застосовуються тільки для того, щоб донести до споживача все унікальні властивості натуральної питної води. Для цієї мети в Київській області і був побудований сучасний завод з видобування й очищення води ...

«УРЯДОВИЙ КУР’ЄР»

...Неординарною подією для столичної області стало відкриття заводу з виробництва натуральної питної води. Добувається вона в Кончі-Заспі, живописній місцевості, розташованій у лісопарковій зоні під Києвом. ...Гарантії якості підсилюють і найсучасніші технології видобування та бутилювання води. А підробки, як повідомив директор компанії Натан Келлер, унеможливлюються тому, що воду у 20-літрових бутлях доставлятимуть споживачам безпосередньо в дім, офіс, організацію..

«ФАКТИ»

... Склад і смак води залежать від місця видобутку так само, як смак і аромат вина залежать від місця вирощування винограду. Саме на цьому місці і був відкритий сучасний завод з видобутку й очищення питної води. Воду там трохи «шліфують», щоб зберегти її корисні природні властивості, і прямо з заводу доставляють в будь-яку квартиру або офіс ...

«ДЗЕРКАЛО ТИЖНЯ»

... Ця смачна і корисна вода, яку можна вживати без будь-яких обмежень за столом і для приготування їжі, доступна всім бажаючим. Співробітники компанії забезпечать своєчасну доставку води в квартиру або офіс по заздалегідь обумовленому графіку. А регулярне споживання натуральної свіжої води матиме позитивний вплив на загальний стан організму, подарувавши міцне здоров'я на довгі роки ...