Замовлення води    Про нас    Статті   Зневоднення організму - як визначити?

Зневоднення організму - як визначити?

2017-05-22
Зневоднення організму - як визначити?

Наше життя складно собі уявити без води! Все живе на планеті Земля пов'язано з цією речовиною.

Людський світ схожий на прискорене кіно - ранок, дітей в садок / школу, бігом на роботу, там поспішаємо вгору по кар'єрних сходах, ввечері - діти, іноді друзі і спати ... У такій суєті ми часто забуваємо, скільки разів ми їли, та що таке правильне харчування. А питання: «Скільки води отримав наш організм?» -задаємо собі ще рідше. І тут, наше тіло починає вимагати до себе підвищеної уваги, сповільнюючи наш біг по колу.

Зневоднення або «безводний стрес» часто зустрічається в звичайному мегаполісі, де темп життя зашкалює, у людей від нестачі вологи погіршується самопочуття і знижується ефективність!

Основні симптоми, які вказують на те, що вам необхідно пити більше води:

 • Пересихає в роті! Це відчуття - перша ознака, що пора поповнювати запаси води. Найчастіше нам хочеться пити, коли дуже жарко, але також буває, що нас сушить вночі, під час сну. Пару ковтків води знімають цей неприємний симптом.
 • Відчуття сухості і різі в очах! Мало хто здогадується, що причина криється в нестачі води. Ми трьом очі і часто моргаємо, ще сильніше подразнюючи слизову і травмуючи кровоносні судини. Але варто випити кілька склянок води, як неприємне відчуття пройде саме через 5-10 хвилин.
 • Жага! Нестримне бажання пити, все одно що - просту воду, мінеральну або чай / каву. У такому випадку вже можна говорити про те, що починається зневоднення. Якщо спрага вас відвідує постійно - це хронічна нестача води в організмі.
 • Сухість шкіри! На шкірі відбиваються всі внутрішні процеси, які надійно приховані від стороннього погляду. Нестача вітамінів, мікроелементів, різні хронічні захворювання - все залишає на ній свої сліди. Якщо у вас суха шкіра - це ознака порушення обмінних процесів в організмі. В такому випадку, вкрай важливо приймати в день встановлену норму води - 1,5-2 літри.
 • Постійне бажання перекусити! Як не дивно, але коли нам хочеться їсти, це не завжди голод. Часто за ним ховається звичайна недостача води. Тому перед сном, перш ніж зазирнути в холодильник і з'їсти «щось смачненьке», випийте склянку води і перевірте себе. Якщо бажання їсти пройшло, значить, ви просто хотіли пити.
 • Зниження маси м'язів! Якщо у життєво важливих органів бракує води, то організм бере її з м'язів. М'язи стають слабкими, в'ялими і людина відчуває занепад сил.
 • Зниження імунітету! Вода переносить корисні речовини по тілу, живлячи наш організм, а так само виводить токсини і шкідливі речовини. При нестачі води цей процес значно сповільнюється.
 • Хронічна втома! Якщо не вистачає вологи, організм переводить нас в режим економії - ми стаємо млявими, нам хочеться спати, ми швидко дратуємося. Недолік енергії безпосередньо пов'язаний з кількістю споживаної рідини!
 • Порушення травлення! При нестачі води шлунковий сік стає густішим, і процес травлення погіршується - звідси печія, здуття, розлади шлунка. Навіть запори можуть виникати через зневоднення.
 • Рідкісне сечовипускання! Якщо ви ходите в туалет менше 4 разів на день - це перша ознака нестачі води. А якщо сеча темного кольору, то в організмі багато шлаків і токсинів. Вам просто необхідно більше пити!
 • Болі і скрип в суглобах! Без достатньої кількості води амортизація суглобів знижується і підвищується внутрішнє тертя. Першими починають «хрустіти» коліна і спина, навіть якщо ви ведете спокійний спосіб життя.
 • Головні болі і запаморочення! Відчуття схожі на похмілля, з'являються, якщо не спрацювали інші ознаки.

Якщо ви будете уважно стежити за станом свого тіла, то воно саме підкаже вам, що йому не вистачає вологи! Важливо вчасно помітити симптоми і збільшити кількість споживаної води. Так ви зможете уникнути багатьох проблем. Склянку чистої води вранці і ввечері, крім чаю і кави протягом дня, дадуть вам необхідну енергію для нових звершень!

Компанія «Райське джерело» бажає вам гарного самопочуття, а наша природна вода завжди на сторожі вашого здоров'я!

logo