Замовлення води    Про нас    Статті   Як зберегти чистоту води під час спеки?

Як зберегти чистоту води під час спеки?

2017-07-03

Нарешті до нас прийшло літо і принесло довгоочікуване тепло! Але разом з цим, треба бути особливо уважними до умов зберігання бутильованої води!

Вода - це живий продукт і вимагає до себе особливої ​​уваги! Якщо дотримуватися правил зберігання, то ваша вода буде залишатися свіжою і смачною довгий час!

Основні правила:

  • Оптимальна температура зберігання від 5 до 18 ° С.
  • Пляшки повинні зберігатися без потрапляння прямих сонячних променів.

Вода «Райське джерело» перед розфасовкою обробляється озоном. Це дозволяє їй, при дотриманні умов зберігання, залишатися свіжою в закритих бутлях - близько 6 місяців, а у відкритих - від 2 тижнів до 1 місяця.

Як доглядати за обладнанням, щоб зберегти чистоту води?

Будь-яке обладнання, яке пов'язане з водою, вимагає періодичної чистки та профілактики. Забруднене обладнання може зіпсувати смак і запах чистої природньої води з нової бутлі. Тому ми вирішили поділитися з вами кількома секретами. Просте обладнання (помпа і диспенсер) можна помити самостійно, а ось кулеру потрібна професійна профілактика.

  • Помпа. Періодично її необхідно мити миючим засобом (для посуду) під проточною водою - розібрати і промити зовнішні у внутрішні поверхні трубок і носика, ретельно прополоскати і висушити на рушнику. Також є експрес-метод: занурити в кип'ячену воду на кілька хвилин. Тут важливо, щоб вода не була сильно гарячої, щоб не деформувався пластик. Температура 50-60 градусів цілком підійде. Якщо ви вже давно користуєтеся помпою, то краще її поміняти на нову, так як будь-яке обладнання має свій термін придатності. Радять міняти помпу раз в два роки!
  • Диспенсер. Керамічна або пластикова ємність для роздачі води теж вимагає періодичного очищення. Промити її можна звичайним засобом для посуду. Якщо ви орендуєте підставку з дозатором, то можна звернутися до менеджера за заміною диспенсера. Вам привезуть керамічну ємність, а вашу заберуть на профілактику.
  • Кулер. Як і все обладнання з водою, кулер вимагає періодичної профілактики. Виробники радять робити профілактику не рідше 1 разу на півроку, а якщо кулер використовується часто, то і раз в 3 місяці. Якщо ви орендуєте кулер, то можете сміливо телефонувати менеджеру і просити зробити вам заміну кулера. Ця послуга безкоштовна для клієнтів компанії «Райське джерело». Якщо у вас свій кулер, то ми можемо зробити платну профілактику, а також надати на час профілактики кулер в оренду (вартість послуги уточнюйте у менеджера).

Якщо ви будете стежити за чистотою обладнання та умовами зберігання води, то чиста природна вода у вас буде постійно, не дивлячись на спекотну температуру за вікном!

Бажаємо вам гарного теплого літа!

logo