Замовлення води    Про нас    Статті   Як вибрати кулер для води

Як вибрати кулер для води

2017-05-12
Як вибрати кулер для води

Бажаєте купити кулер і думаєте, яку модель вибрати? Поради компанії «Райське джерело» допоможуть вам знайти найбільш підходящу модель!

Сучасні виробники пропонують великий вибір моделей, практично під будь-який запит клієнта. Кулера відрізняються за:

  • Типом розміщення: підлогові і настільні
  • Режимом охолодження: без нагрівання та охолодження, без охолодження, електронне та компресорне охолодження
  • Кількістю краників: 1,2 і 3
  • Типом краників: натиск кухлем і кнопкова подача води
  • Розміщенням бутлі: зверху на кулері та знизу всередині кулера
  • Додатковими функціями: наявність озонатора, холодильника і шафи

Для великого офісного приміщення та домашньої кухні побажання будуть різні - розглянемо оптимальні моделі для кожного варіанту.

Офіс.

В офіс з невеликою кількістю співробітників і дефіцитом вільного місця найкраще стане невеликий настільний кулер з електронним охолодженням. Його потужності вистачить, щоб забезпечити співробітників гарячою водою для чаю / кави або прохолодною смачною мінеральною водою «Райське джерело». У великому колективі (більше 7 людей) електронне охолодження може не впоратися, і колегам доведеться довго чекати, поки вода охолоне. У такому випадку, краще брати кулер з компресором - у нього більше потужність. Настільну модель можна компактно розташувати на вікні, в кухні або на спеціальній дерев'яній підставці з бутлями води.

Якщо вільного місця в офісі досить, то можна брати підлогову модель з електронним або компресорним охолодженням. У таких моделях найчастіше роблять додаткові опції - вбудовані стаканотримачи, зручні шафи для посуду і навіть невеликі холодильники для продуктів.

Для кабінету керівника можна підібрати модель з розміщенням бутлі в нижній частині кулера - це додасть солідності інтер'єру.

Будинок.

Для домашнього використання не так важливі додаткові функції, скільки надійність забезпечення гарячою і холодною водою. Тут можна підібрати більш просту модель з електронним охолодженням підлогового або настільного типу. Такий кулер стане гарною заміною чайнику і дозволить вам пити чай / кава з улюбленою водою «Райське джерело» або насолоджуватися освіжаючою прохолодою в жаркий період. Також для будинку беруть кулера з трьома кранами. Кран з подачею води кімнатної температури господині використовують для приготування їжі на чистій природній воді, чим забезпечують здоров'я всієї своєї родини!

Школа.

Для учнів батьки найчастіше купують прості роздавальники для води - без охолодження і підігріву. Ви будете спокійні, що дитина після уроку фізкультури не вип’є крижаної води або не обпече руку окропом. Це хороша альтернатива керамічній диспенсеру і помпі, - кулер більш надійний і легкий у використанні.

Скористайтеся зручними фільтрами на нашому сайті і виберіть відповідну вам модель!

Залишилися питання? - Телефонуйте, і менеджер з радістю дасть вам повну консультацію по обладнанню!

 

Підібрати кулер

logo