Замовлення води    Про нас    Статті   Як вибрати доставку води?

Як вибрати доставку води?

2010-11-21

"ФАКТИ"  №52 (3063) 23.02.2010

ІННА ПАРХОМОВА ЖУРНАЛІСТ

Кажуть, що людина звикає до всього, але до хорошого - набагато швидше. Наші пострадянські побутові звички змінюються: відпочивати їздимо за кордон, обідати ходимо в ресторан, а воду п'ємо з кулера. Наприклад, у киян до водопроводу додалися і бювети, і вода з супермаркетів, з кулерів. Вода, яка раніше і товаром не зважала, тепер набуває особливого значення. У Києві вже кілька десятків компаній запропонують вам привезти її додому або в офіс. Чи не безкоштовно, звичайно, - від 25 до 45 гривень за пляшку.Але ж ми до цих пір продовжуємо визначати якість води за смаком і запахом. Як розібратися, за що постачальник води беруть гроші і що пропонують натомість? Відповісти на це питання ми попросили директора компанії "Райське Джерело" Анну Бєлякова.

Анна Белякова, директор компании Райське Джерело- Що можна очікувати від доставки води категорії преміум?

- Якщо в двох словах, то це не просто покупка води з доставкою, а ціла система сервісу та контролю. Перш за все, вода класу преміум повинна бути натуральною, а ні в якому разі не доочищеної водопровідної або штучно мінералізованої ...

- Але ж ГОСТ, що визначає якість питної води, цього не уточнює. Вся українська бутильована вода повинна відповідати ГОСТу, розробленим ще в колишньому СРСР. І як в такому випадку визначити, який товар нам пропонує постачальник? Яку воду шукати?

- Артезіанську. Це найкраща вода для пиття на кожен день. І, слава Богу, Україна поки багата артезіанськими водами. До речі, існує таке оману: чим глибше свердловина, тим краще вода. Але це не так. Зазвичай артезіанська вода добувається з Юрського водоносного горизонту. Глибина видобутку - від 100 до 500 метрів - залежить тільки від особливостей рельєфу і сама по собі не впливає на якість води.

- А що ж в такому випадку впливає?

- Не всяка "вода зі свердловини" - питної якості. Наприклад, родовище води, прийняте Держкомісією з корисних копалин, - це преміум, це якісно, ​​а застаріла свердловина 80-х років - це фікція. Тому шукайте не там, де глибше, а там, де натурально і безпечно.

- Ви вже сказали про те, що вода повинна бути натуральною. Як це визначити?

- Аналіз роблять двічі: перед обробкою тестують воду з родовища, і після - вже розлиту в пляшки. Тоді видно, якою мірою виробник втручається в природний склад води. Адже є необхідна обробка - ми повинні зробити воду приємною для пиття і придатною для зберігання, але при цьому утриматися від серйозного втручання і зберегти її природні властивості.

- І де можна взяти таку інформацію?

- Треба цікавитися, запитувати і дивитися. Гідна компанія з гордістю покажет вам своє підприємство. Попросіть провести екскурсію або хоча б дізнайтеся, де вода добувається і бутилюють. Така інформація повинна бути на етикетці. Доставка води - не випадкова покупка, адже ви підбираєте собі компанію, яка в ідеалі повинна взяти на себе частину ваших домашніх турбот і зробити ваше життя комфортнішим і здоровіше.

- Поговоримо про специфіку послуги. Виходить, що, вибираючи фірму з доставки води, не треба нікуди йти - можна просто зателефонувати в диспетчерську службу?

- Навіщо дзвонити? Це ж минуле століття. У будь-який час дня і ночі ви можете зробити онлайн-замовлення через сайт. Або взагалі домовтеся про графік, наприклад, один раз на місяць, і нехай компанія-постачальник сама дзвонить вам і попереджає про доставку. Це і є преміум-сервіс. Воду вам можуть доставити в зручне для вас час - вранці і ввечері, у вихідні.

І те, що воду доставить співробітник на фірмовому авто і у форменому одязі - це преміум. Адже ми, врешті-решт, пускаємо цю людину до себе в будинок. І те, що він чемно привітається, встановить для вас бутлі і посміхнеться - це теж преміум.

- Приємно, звичайно, але чи варто за це доплачувати?

- Вирішувати клієнту. Але фірмовий автомобіль, форма, якість обслуговування говорять про те, що компанія працює тільки зі штатним персоналом, а не передоручає доставку дилерам. Таким чином можна гарантувати сервіс, а також якість води. У нас справа поставлена ​​саме так. Якщо хочете замовити воду "Райське Джерело", наш телефон (44) 244 97 20, онлайн-замовлення - www.eden.com.ua.

- Якість кулера теж потрібно гарантувати? У багатьох офісах кулери воду і гріють, і охолоджують. Вони також впливають на якість води?

- Безумовно! Наприклад, вам продають кулер, не даючи можливості оренди. Задумайтесь: а хто буде піклуватися про його стан? Мало того що апарат недешевий і ламкий, так він ще й "примхливий". "Недоглянутий" кулер небезпечний своїм впливом на якість води і в підсумку - на здоров'я.

Якщо ви вирішили забезпечити себе якісною водою з доставкою, серйозно підійдіть до вибору, адже від цього залежить здоров'я ваше і ваших дітей. Це я вам відповідально заявляю як директор компанії, яка доставляє воду з 1994 року. Дізнавайтеся, вимагайте інформацію, перевіряйте. Той факт, що воду налили в пляшку і привезли вам додому, не робить її натуральної та безпечної. Лише в тому випадку, якщо за всі етапи доставки і сервісу відповідає одна компанія, ви зможете по-справжньому довіряти і їй, і якістю води, яку п'єте. Пийте уволю і будьте здорові!

logo