Замовлення води    Про нас    Статті   Як правильно включити кулер для води? - 10 порад новачкам

Як правильно включити кулер для води? - 10 порад новачкам

2017-06-15

Якщо ви хочете, щоб техніка служила вам довго і надійно, - ставтеся до неї бережно і без зайвого поспіху. Кулер для води - не виняток у цьому правилі! Як не банально, але ми радимо уважно прочитати інструкцію перед включенням пристрою, а не після невдалої спроби самостійно розібратися, як ми звикли робити. Якщо ви будете правильно ставитися до техніки, вона прослужить вам довго, без дорогих ремонтів і замін.

Отже, кілька правил для тих, хто тільки що купив новий кулер:

1. Перевірте цілісність упаковки. Це краще зробити ще в момент доставки, щоб у вас були свідки того, що зовнішня упаковка порушена. В такому випадку, попросіть водія почекати і ретельно огляньте саме обладнання, - переконайтеся, що кулер цілий і в повному комплекті. Якщо зовнішня упаковка не порушена - приймайте товар.

2. Після того, як ви розпакували вашу покупку - уважно її огляньте - чи немає на ній подряпин, вм'ятин та інших пошкоджень. При виявленні – звертайтеся до продавця про заміну кулера.

3. Знайдіть кулеру ідеальне місце. Поверхня повинна бути горизонтальна, рівна і тверда. Поруч з кулером не повинно бути джерел тепла, на нього не повинні потрапляти сонячні промені. Кулер повинен розташовуватися від стіни на відстані 5-10 сантиметрів.

4. УВАГА !!! Кулер включається в мережу ТІЛЬКИ після заповнення його водою! Це правило для всіх кулерів - і нових, і старих! Якщо ви включите нагрів води на порожній бак, то у вас відразу ж згорить запобіжник, в кращому випадку - відключиться термовиключатель. Для того щоб виправити ці неполадки, вам необхідна допомога сервісного центру. Цей ремонт не буде розглядатися як гарантійний, так як порушені основні правила експлуатації!

5. Для того щоб встановити на кулер бутель з водою, зніміть з горлечка захисну плівку, переверніть бутель і встановіть на спеціальний штир, який проколює клапан бутлі.

6. Відкрийте по черзі крани і дочекайтеся, поки з них рівним струменем не потече вода. Зверніть увагу, щоб у воді не було бульбашок повітря. Якщо в баках утворилася повітряна пробка і вода не тече з кранів - покачайте або злегка поплескайте кулер по стінках корпусу. Головне не перестаратися з зусиллями - краще НЕ БИТИ кулер!

7. Для кулерів з нижньої завантаженням - бутель поставте в нижнє відділення, яке називається «Водозаборник». Якщо ви власник кулера HotFrost - перевірте кнопку включення нагріву, вона повинна бути виключена (OFF), і тільки потім підключайте обладнання до електрики і включіть помпу. Якщо ви придбали кулер Ecotronic з нижньої завантаженням - просто закрийте двері водозаборника. Через 30-40 хвилин резервуари для води будуть заповнені. Після цього відкрийте крани і дочекайтеся, коли піде рівна струмінь води, без бульбашок повітря.

8. Коли ви дочекалися рівного струму води з усіх кранів - можете включати нагрівання та охолодження, а також, регулювати температуру на електронному дисплеї (якщо ви вибрали кулер з такою функцією).

9. Справний кулер нагріває воду вже через 5-7 хвилин, а охолоджує - через 40-60 хвилин. У моделях з компресором процес охолодження йде швидше.

10. І пам'ятайте, що кулер періодично вимагає профілактики. Якщо ви будете за ним стежити, він прослужить вам довго.

Якщо Ви ще вибираєте кулер і визначаєтесь з моделлю, то ми з радістю допоможемо вам зробити правильний вибір!

Телефонуйте прямо зараз: 222-10-10 або наберіть з мобільного 2210 (безкоштовно з мобільних). Менеджер компанії «Райське Джерело» з радістю проконсультує вас по обладнанню.

Підібрати кулер

logo