Замовлення води    Про нас    Статті   Як пити воду літом: поради для відпочинку та роботи

Як пити воду літом: поради для відпочинку та роботи

2012-07-06
Як пити воду літом: поради для відпочинку та роботи

Італійці більше, ніж будь-хто інший в світі, п'ють воду в пляшках, але ніколи не роблять цього на ходу. Мабуть, щоб не переривати балаканину. Італійські мами пояснюють дітям, що пити або є де-небудь, крім як за обіднім столом, не прийнятно. Жорсткі закони в країні роблять продаж напоїв у таких місцях, як вуличні ларьки, майже неможливим. Є й пити на вулиці суперечить двом головним постулатам італійців: добре виглядати і правильно харчуватися.

У цій італійській традиції закладено відразу кілька важливих водяних правил, про які варто нагадати на початку спекотного сезону.

«ЕФЕКТ крапельницю»
Пийте потроху. У будь-якому випадку не рекомендується випивати багато води відразу. Таке разове споживання рідини не вгамує спрагу, але призведе до набряків і загальної слабкості. Потрібно пам'ятати, що випита вода втамовує спрагу не відразу, а тільки після того, як дійде до шлунка і всосется в кров, тобто через 10-15 хвилин. Використовуйте «ефект крапельниці», про який ми вже писали, - краще пити помалу, щоб підтримувати водний баланс в організмі. Якщо ви перебуваєте в приміщенні - потрібно пити щогодини або два, якщо на пляжі - по кілька ковтків кожні півгодини, тому що на сонці організм втрачає вологу дуже швидко.

СУХО ЯК В ОФІСІ

Як це не дивно, офісна прохолода загрожує нам не менше, ніж пляжний спеку. По-перше, ми вболіваємо від перепадів температури на вулиці і в приміщенні. А по-друге, ми «сохнемо» від кондиціонованого повітря. Більшість кондиціонерів під час роботи висушують повітря і таким чином зневоднюють наші організми. Не забувайте час від часу навідатись до вашого кулеру за смачною і корисною райського водою.

ПРАВИЛО "ТРИ БЕЗ"

Важливо пам'ятати про правило здорового пиття "ТРИ БЕЗ" - напої, якими ви втамовує спрагу, повинні бути БЕЗ калорій, БЕЗ кофеїну, БЕЗ алкоголю. На кожну порцію цих напоїв потрібно випити додатковий стакан води. Влітку це правило повинно стати вашим правилом життя: слід вживати негазовані напої, вони втамовують спрагу краще. У спеку добре пити натуральні фруктові соки, мінеральну воду, зелений чай. Вживання кави краще перенести на більш прохолодну пору доби, наприклад, на вечір. Пити алкогольні напої перед виходом на пляж, або перебуваючи на відкритому сонці, категорично не радимо. Якщо вже хочеться, то на кожну порцію цих напоїв потрібно випити додатковий стакан води.


ОБЕРЕЖНО, незнайомі ВОДА!

У себе вдома або на роботі клієнти Райського Джерела звикли до води гарантованої якості, якої вони можуть довіряти. На жаль, у багатьох країнах, особливо країнах Африки та Азії, ситуація з водою гірше. Радимо туристам пити тільки бутильовану воду, звертаючи увагу на те, чи ретельно закупорена пляшка. Вода в пляжних фонтанчиках так само може не відповідати стандартам питної води. Замовляючи напої в барах чи ресторанах, уникайте охолоджених розчинних напоїв і напоїв з льодом - для їх приготування можуть використовувати місцеву водопровідну воду без попереднього кип'ятіння.

Хорошого вам відпочинку! Пийте уволю і будьте здорові!

logo