Замовлення води    Про нас    Статті   Як підвищити якість роботи співробітників?

Як підвищити якість роботи співробітників?

2017-06-22
Як підвищити якість роботи співробітників?

Це питання цікавить усіх керівників. Відповідь проста - створити найбільш комфортні умови праці, коли співробітник на роботі відчуває себе комфортно. Якщо працівник відчуває дискомфорт, то його працездатність різко знижується і це відразу ж позначається на прибутку компанії.

Дослідження показують, що на працездатність впливають 5 основних чинників:

  • Комфортне робоче місце.
  • Існуюча зона відпочинку.
  • Доступ до води.
  • Увага до співробітника.
  • Корпоративна культура і місія.

Доставка питної води в офіс стала невід'ємною складовою мотивації для співробітників. Компанія «Райське джерело» на своєму досвіді знає, як саме впливає вода на якість роботи, і готова поділитися з Вами своїми секретами:

1.       Ранковий ритуал.
Як відомо, людина комфортно себе почуває, коли відчуває стабільність і сталість. В цьому плані дуже важливі звичні ритуали, які ми виконуємо день у день. Хтось бігає вранці, хтось за сніданком читає газети, а хтось переглядає новини в соціальних мережах. Офісні співробітники, після довгої дороги на роботу в метро або в заторах, вважають за краще випити чашечку чаю або підбадьоритися ароматною кавою. І тут дуже важлива турбота керівництва про те, щоб в наявності завжди була вода, чай і кава. Відчуття комфорту дозволяє налаштуватися на плідну роботу.

2.       Почуття спраги влітку.
У літню пору доступність води на робочому місці вкрай важлива. Якщо поруч з робочим місцем буде стояти кулер з прохолодною чистою водою - це позбавить ваших працівників від необхідності бігати по воду в магазин і заощадить час для виконання важливих завдань.

3.       Водний баланс.
Усы знаюсть, що наше тіло на 70-80% складається з води. Якщо ми рідко п'ємо, то наш організм поповнює запаси води життєво важливих органів за рахунок менш важливих. Якщо такий стан триває довго, то воно призводить до зневоднення організму, погіршення самопочуття і серйозних проблем зі здоров'ям. Ну а який настрій на роботу може бути у співробітника, який погано себе почуває? Доступність питної води - запорука гарного самопочуття ваших співробітників і їх позитивного настрою.

4.       Турбота про здоров'я співробітників.
Між водою та водою також є різниця . Можна, звичайно, набирати воду в бюветі або поставити фільтр на кран, але якість води буде значно відрізнятися від природної питної води. Чистота води в бюветі досить сумнівна, а фільтри при очищенні забирають з води багато корисних мінералів. Якщо ви купуєте бутильовану воду з природного джерела, ви отримуєте гарантію, що природний склад перевірений і схвалений МОЗ, за очищенням води постійно стежать спеціальні лабораторії і СЕС, тара в якій зберігається вода, екологічно чиста і пройшла спеціальну обробку. Ваші співробітники не тільки збережуть своє здоров'я, але і поліпшать його, за допомогою мінеральних речовин, що містяться у воді.

5.       Підтримка психологічного клімату.
На стан комфорту співробітника впливає психологічний клімат в колективі. Що може поліпшити відносини в команді, як не 5 хвилин дружньої бесіди за чашкою чаю або кави? Наради і зустрічі будуть набагато продуктивніше, якщо будуть проходити в теплій атмосфері, яка сприяє креативним ідеям і нестандартним рішенням що до розвитку бізнесу.

Більшість компаній вже замовляють бутильовану воду для своїх працівників. Це давно перестало бути розкішшю, а стало життєвою необхідністю. Турбота керівника про своїх співробітників - це потужний інструмент мотивації. Доставку природної питної води по Києву і області Ви запросто можете замовити в компанії «Райське джерело». Великий асортимент чаю, кави, одноразового посуду та інших товарів, які можуть бути доставлені разом з водою, заощадять ваш час на більш важливі справи!

Для нових клієнтів компанія «Райське джерело» пропонує різноманітні акційні умови і наші співробітники з радість допоможуть Вам підібрати найкращий і вигідний варіант!

Підвищуйте якість роботи ваших співробітників з водою «Райське джерело»!

logo