Статті

23.03.2018
Кожна людина більш ніж наполовину складається з води, і протягом дня втрачає певну її кількість. Очевидно, що вода відіграє велике значення і впливає на наше здоров'я.
15.03.2018
Всі знають, що пити воду дуже корисно для організму, але багато і раніше віддавали перевагу іншим напоям. Чай, кава, алкоголь, газовані напої не тільки не приносять ніякої користі, а й сприяють зневодненню, навіть без урахування того фактора, що через них ми споживаємо менше води.
05.03.2018
Коли краще пити воду? В першу чергу, завжди, коли є відчуття спраги. Воно виникає через нестачу рідини в організмі, внаслідок чого всі клітини починають віддавати воду в кров. 
02.03.2018
Артезіанська вода найчастіше зустрічається в службах доставки питної води і магазинах. На прилавках також представлена ​​тала, очищена водопровідна, джерельна вода. З чим пов'язана така популярність саме артезіанської?  
03.01.2018
Щоб вода, яку ми споживаємо приносила лише користь, потрібно обов’язково слідкувати за чистотою обладнання, за допомогою якого ми цю воду набираємо.
15.11.2017
Насолодитися філіжанкою запашної кави нам інколи заважають численні міфи, що оточують цей напій. Тому пропонуємо вам 10 хибних тверджень про каву.
23.10.2017
Ще років 10 назад стояло питання, який чайник брати - звичайний або електричний? Але прогрес не стоїть на місці, і темп життя збільшується не лише в офісах, але і удома. Тепер перед нами питання стає інакше - чи варто брати електричний чайник або краще купити кулер?
14.08.2017
Будь-яка техніка рано чи пізно виходить з ладу. Деякі проблеми проявляються з самого початку експлуатації (заводський брак), а якісь через роки використання обладнання (знос). Ми розглянемо основні проблеми, з якими стикаються господарі кулерів  для води, пояснимо можливі причини і підкажемо, що необхідно робити в тому чи іншому випадку.
03.07.2017
Нарешті до нас прийшло літо і принесло довгоочікуване тепло! Але разом з цим, треба бути особливо уважними до умов зберігання бутильованої води! Вода - це живий продукт і вимагає до себе особливої ​​уваги! Якщо дотримуватися правил зберігання, то ваша вода буде залишатися свіжою і смачною довгий час!
22.06.2017
Це питання цікавить усіх керівників. Відповідь проста - створити найбільш комфортні умови праці, коли співробітник на роботі відчуває себе комфортно. Якщо працівник відчуває дискомфорт, то його працездатність різко знижується і це відразу ж позначається на прибутку компанії.