Замовлення води    Про нас    Статті   Хто перший український водовоз?

Хто перший український водовоз?

2013-08-08
Хто перший український водовоз?

Газета "Факти і коментарі" №73 (2841) від 24.04.2009 р

Час і здоров'я - це найдорожче, що є у сучасної людини. І першого, і другого завжди не вистачає. Якби ми тільки могли витрачати наш час на наше здоров'я - але немає ж. Робота, кар'єра, гроші, пару годин сну і знову робота, кар'єра і гроші, а вірніше, їх постійна нестача ... Де вже тут подбати про себе!

Але ж недурні європейці вже давно підрахували, що гроші, вкладені в зміцнення свого фізичного стану, окупаються сторицею. Мінус - витрати на дорогі ліки, плюс - працездатність і успішність. І якщо ти можеш заплатити трохи грошей, але отримати взамін час і здоров'я, то чому б і ні?

Наприклад, ось уже 15 років в Україні можна замовити якісну воду з доставкою додому та в офіс - HOD (Home & Office Delivery). Про історію української доставки води розповідає Анна Белякова, директор компанії «Райське Джерело» - одного з найбільших операторів ринку:

«Першими замовниками були іноземці, які проживають в Києві, посольства і представництва зарубіжних компаній. У іноземців така турбота про своє здоров'я і комфорт - традиція. У США воду доставляють вже більше 100 років, в Ізраїлі та Європі - майже 30. От їм і запропонувала свої послуги компанія «Українські Джерела», наш попередник і засновник ринку. Так вперше з'явилася українська вода в комплекті з доставкою та орендою кольорів.

ДОСТАВКА ВОДИ В ДАТАХ

Тоді, в середині 90-х років, і доставка води була незвична, і кулер здавався диво-апаратом, а тепер кулери - в кожному офісі і в багатьох будинках українців. Нашим співвітчизникам нелегко було зрозуміти, що не вся вода однакової якості і до води для пиття і приготування їжі повинно бути особливе ставлення.

Поступово кулер зайняв своє місце в стандарті процвітаючого офісу, і згодом нам коштувало великої праці переконати споживача в тому, що доставка води додому - це теж є і нормально. Адже більшість компаній-доставщиків досі спрямовують свої зусилля на офіси. Через це сама послуга довго сприймалася як офісна, наче вдома ми не п'ємо воду, і нас не цікавить її якість.


До того ж за радянських часів нас привчили пити лікувальні «мінералки». Українці тільки зараз починають розуміти, що потрібно розрізняти столову воду і воду лікувальну. Вода з підвищеним вмістом мінеральних речовин і лікувальним ефектом повинна вживатися тільки за рекомендацією лікаря в обмеженій кількості. А для щоденного пиття і приготування їжі потрібна вода столова і, бажано, натурального походження.

Найголовніше, що за 15 років кращі українські HOD-компанії зробили крок від продажу води в тарі нового типу до концепції «повного водяного сервісу». Ми контролюємо кожен етап від джерела до Вашої кухні або офісу і гарантуємо якість води, кулерів та сервісу. Ви можете нам довіряти так, як ніби ми доставляємо «бутильована довіру». Пийте уволю і будьте здорові! »
 

Для довідки:


• Компанія «Райське Джерело» - засновник українського ринку доставки води.

• Чотирьохразовий володар звання «Доставка води №1 в Україні» по версії конкурсу «Choice of the year».

• Один з засновників Асоціації «Бутильованої води України».

• Обслуговує 14000 клієнтів у Києві та області, Житомирі та Чернігові.

• Родовище і завод з виробництва натуральної питної води «Райське Джерело» розташовані в Обухівському р-ні Київської області. Підприємство було побудовано в 2002-му році за участю провідних фахівців з технології водопідготовки з Ізраїлю та Швейцарії.

АКЦІЯ ДО СВЯТА

 

 

 

logo