Замовлення води    Про нас    Статті   Чайник або кулер?

Чайник або кулер?

2017-10-23
Чайник або кулер?

Ще років 10 назад стояло питання, який чайник брати - звичайний або електричний? Але прогрес не стоїть на місці, і темп життя збільшується не лише в офісах, але і удома. Тепер перед нами питання стає інакше - чи варто брати електричний чайник або краще купити кулер?

Давайте розберемося, чим же кулер для води в побуті краще за чайник? 
 
1. Енерговитратність. В середньому, чайник споживає 1-1,5 кВт і велика частина кип'яченої води залишається невикористаною - тобто енергія витрачається даремно. Кулер же споживає менше - 0,5-1 кВт, залежно від моделі. Енергія в кулере витрачається тільки тоді, коли температура гарячої води опускається нижче 95-92 °C, в решту часу кулер воду не підігріває. Така ж схема споживання енергії і при охолодженні. Тому різницю в рахунках за електроенергію ви не побачите. 
 
2. Корисні властивості води. Як відомо, при кип'яченні вода втрачає свої корисні властивості і перестає бути " живою". Усі корисні мінерали - натрій, кальцій, калій, магній - осідають у вигляді накипу. Нагрівальний елемент в кулере не утворює накип, оскільки він не кип'ятить воду, а нагріває її до певної температури. В цьому випадку, вода залишається " живою" і насичує вас необхідними корисними речовинами.
 
3. Экономія часу. Темп життя прискорюється з року в рік, і іноді навіть бракує часу почекати, поки закипить чайник. Тому дуже зручно, коли у будь-який час під рукою в кулере є гаряча вода для заварки чаю або кави.
 
4. Зручність і безпека. Простота набору води з кулера робить його дуже зручним у використанні. Який би тип краника ви б не вибрали - натиск на важіль, натиск кухлем, кнопкове подання, - ви з легкістю наберете гарячу і холодну воду в кухоль без ризику обшпаритися окропом. Навіть є спеціальна функція "захист від дітей", який блокує подання гарячої води і зводить до нуля можливість випадкової травми дитини.
 
5. Багатофункціональність. Разом з різними додатковими функціями, що дозволяють регулювати температуру нагріву і час роботи устаткування, в деяких підлогових моделях є додаткові шафки, холодильники і озонатори. Це дуже зручне рішення, як для офісних приміщень, так і для будинку.
 

6. Великий вибір моделей. Виробники кулерів для води пропонують на вибір безліч моделей з різним функціоналом і дизайном. Ціни теж орієнтовані на широкий спектр покупців. Є моделі зовсім без нагріву і охолодження - прекрасно підійдуть в школу і садок. Є моделі з поданням води гарячої і кімнатної температури - відмінно замінюють чайники будинку і в офісі. Ці моделі коштують так само або трохи більше, чим хороший якісний чайник. Зате одночасно у вас під рукою гаряча і кімнатна вода! Ну а якщо у вас є бажання узяти модель з охолодженням, додатковими функціями або з певним дизайном - у вас є величезний вибір моделей і цін.

Все частіше ми відмовляємося від водопровідної води, бюветів, фільтрів і зупиняємо свій вибір на воді бутильованній, здобутою з артезіанських свердловин і очищеною по певній системі. У компанії "Райське джерело" ви знайдете надійного постачальника чистої природної води, у якого є великий вибір кулерів, - напольні, настільні, з компресорним або електронним охолодженням, додатковими функціями і різним дизайном. Вибирайте і замовляйте - це хороший подарунок собі і близьким! Пийте " живу" воду на здоров'я і економте свій час! 

 

Підібрати кулер

logo