Замовлення води    Про нас    Статті   5 правил догляду за механічною помпою

5 правил догляду за механічною помпою

2018-01-03
5 правил догляду за механічною помпою

Щоб вода, яку ми споживаємо приносила лише користь, потрібно обов’язково слідкувати за чистотою обладнання, за допомогою якого ми цю воду набираємо.

Існує 5 простих правил догляду за механічною помпою, щоб Ви могли завжди насолоджуватись якісною водою, яку «Райське джерело» доставить Вам безкоштовно!

Для багатьох з нас помпа для води - це обов'язковий атрибут зручності і гігієни. Так, таке обладнання дійсно допомагає надовго зберігати чистоту як самої води, так і бутлів. Але при цьому самі помпи приймають на себе весь удар бактерій, пилу та інших забруднень.

Чи потребує таке обладнання в догляді і чищенні? Безумовно. Причому, якщо помпи не наражати регулярним процедурам чистки, це може призвести до серйозної небезпеки.

Від якості питної води залежить наше здоров'я. Від чистоти резервуарів і устаткування для розливу залежить чистота самої рідини. І існує безліч видів хвороботворних мікробів, які, потрапляючи у вологе середовище, збільшують свою активність. Тому помпа для бутильованої води в обов'язковому порядку повинна регулярно і ретельно очищатися. Інакше, прагнучи до використання корисних, чистих і безпечних бутильованих вод, користувачі можуть накликати на себе іншу біду, викликану зневагою обробки помп.

  1. Експлуатувати помпу слід тільки чистими руками.
  2. Не допускайте, щоб на помпу потрапляли сторонні речовини і рідини.
  3. При знятті помпи з бутля, завжди кладіть її трубкою вгору.
  4. Періодично мийте помпу в розчині харчової соди та добре прополіскуйте її.
  5. Дезінфекцію помпи потрібно виконувати 1 раз в 2-3 місяці. Для дезінфекції використовуйте 3% перекис водню. Візьміть скляну або емальовану каструлю і налийте в неї розчин перекису водню. Повністю занурьте всі комплектуючі помпи у розчин. Через 30 хвилин дістаньте, переверніть трубочки і покладіть ще на півгодини. Далі ретельно промийте водою і покладіть сушитися на рушник. Після проведених дій обладнання можна встановлювати на бутель.

Компанія «Райське джерело» має в наявності широкий асортимент обладнення для бутильованої води, а саме: кулери для води, підставки, диспенсери та інші аксесуари для води.

logo