Вітаємо зі світлим святом Водохреща!

      Згідно традиції, пройде освячення нашого джерела в с. Таценки, Обухівського району.    

      Вода добута в цей період має не тільки цілющу властивість для здоров'я, але й для духу! 

          Встигніть зробити замовлення, щоб 19 та 20 го січня отримати освячену воду з доставкою додому!

 

 

Головна    Про нас    Статті

Статті

03.01.2018
Щоб вода, яку ми споживаємо приносила лише користь, потрібно обов’язково слідкувати за чистотою обладнання, за допомогою якого ми цю воду набираємо.
15.11.2017
Насолодитися філіжанкою запашної кави нам інколи заважають численні міфи, що оточують цей напій. Тому пропонуємо вам 10 хибних тверджень про каву.
23.10.2017
Ще років 10 назад стояло питання, який чайник брати - звичайний або електричний? Але прогрес не стоїть на місці, і темп життя збільшується не лише в офісах, але і удома. Тепер перед нами питання стає інакше - чи варто брати електричний чайник або краще купити кулер?
14.08.2017
Будь-яка техніка рано чи пізно виходить з ладу. Деякі проблеми проявляються з самого початку експлуатації (заводський брак), а якісь через роки використання обладнання (знос). Ми розглянемо основні проблеми, з якими стикаються господарі кулерів  для води, пояснимо можливі причини і підкажемо, що необхідно робити в тому чи іншому випадку.
03.07.2017
Нарешті до нас прийшло літо і принесло довгоочікуване тепло! Але разом з цим, треба бути особливо уважними до умов зберігання бутильованої води! Вода - це живий продукт і вимагає до себе особливої ​​уваги! Якщо дотримуватися правил зберігання, то ваша вода буде залишатися свіжою і смачною довгий час!
22.06.2017
Це питання цікавить усіх керівників. Відповідь проста - створити найбільш комфортні умови праці, коли співробітник на роботі відчуває себе комфортно. Якщо працівник відчуває дискомфорт, то його працездатність різко знижується і це відразу ж позначається на прибутку компанії.
15.06.2017
Якщо ви хочете, щоб техніка служила вам довго і надійно, - ставтеся до неї бережно і без зайвого поспіху. Кулер для води - не виняток у цьому правилі! Як не банально, але ми радимо уважно прочитати інструкцію перед включенням пристрою, а не після невдалої спроби самостійно розібратися, як ми звикли робити. Якщо ви будете правильно ставитися до техніки, вона прослужить вам довго, без дорогих ремонтів і замін.
14.06.2017
Під час вагітності увага майбутньої мами зосереджена тільки на тому, як забезпечити свого малюка всіма умовами для повноцінного розвитку. Чим лікуватися, що їсти, навіть, - що і скільки пити, - ці прості питання виходять на перший план навіть у самих невибагливих жінок. Адже вони відповідають не тільки за себе, але і за маленьке диво в своєму животику! І як завжди, скільки лікарів, стільки й думок. Як не загубитися молодій мамі, особливо в перший раз?
07.06.2017
Якщо ви стежите за своїм здоров'ям, намагаєтеся правильно харчуватися і контролюєте баланс води в організмі, то ви напевно стикалися з питанням - можна або не можна пити воду під час їжі? У ресурсах інтернету часто зустрічається інформація про те, що питво під час прийому їжі дуже погано впливає на травлення. Експерти пропонують почекати як мінімум 1 годину і тільки потім пити воду.
02.06.2017
Що може бути прекрасніше, ніж  ковток холодної води в літній спекотний день? Як приємно зимовими холодними вечорами закутатися в плед і насолоджуватися гарячим ароматним чаєм або кавою! Ми з таким задоволенням смакуємо ці маленькі радості! Але ні гаряча, ні холодна вода не приносять нам користі, крім задоволення. Вчені довели, що найкраще засвоюється вода кімнатної температури!
29.05.2017
Останнім часом все більше людей відмовляються від пиття водопровідної води. Що це - загальна істерія, данина моді чи життєва необхідність? Нас зацікавили питання - який стан води у нас в трубах, як вона перевіряється і чи можна її пити?
22.05.2017
Наше життя складно собі уявити без води! Все живе на планеті Земля пов'язано з цією речовиною.