Замовлення води   Асорті   Одноразовий посуд
Фільтр
Ціна
від:
до:
грн
Застосувати
Тип
Бренд
Матеріал
Кількість
Об'єм

Одноразовий посуд Тарілки

Тарілки одноразові мілкі 205 мм 100 шт.
72.00 грн
Купити
Тарілка одноразова біла 165мм. 100 шт
57.00 грн
Купити

Тарілка одноразова - найпрактичніший посуд

   

Якщо ви поглянете на всю свою посуд, яку можна використовувати в домашньому побуті, напевно, будете шоковані такою кількістю. Уявіть, коли вона збирається в мийці і її потрібно всю перемити. А чи не замислювалися ви про придбання одноразового посуду, а саме купити одноразові тарілки?

   

Сьогодні одноразові тарілки стали незамінним помічником на кухні для будь-якої господині, та й просто для сучасної людини. Такі тарілки практичні, зручні, а їх вартість значно нижче від багаторазової посуду.

   

Особливу популярність тарілки одноразові набувають в сезон шашликів, коли багато сімей намагаються проводити час на свіжому повітрі, прихопивши з собою бутерброди і м'ясо. Тому легше скористатися одноразовим посудом, яку легко можна утилізувати, щоб не нести гори посуду додому, тим самим заощаджуючи величезна кількість вашого часу.

Яку тарілку вибрати собі?

  

Новітні технології дозволили створювати одноразові ємності в декількох видах для того, щоб ви могли вибрати той прилад, який відповідає вашим запитам і бажанням.

  

Існують пластикові та паперові тарілки. Пластикові ємності краще використовувати в домашніх умовах, рідше їх слід брати з собою на пікнік, так як вони довго розкладаються і утилізуються спеціальними методами. Але вони мають вагому перевагу над паперовими, а саме - міцність і ціна.

   

Якщо ви плануєте проводити широкомасштабні заходи, тоді вам також слід звернути увагу саме на пластикові тарілки, так як їх в одній упаковці представлена ​​велика кількість, що значно знижує ваші витрати.

   

Важливо пам'ятати про те, що і пластикові тарілки створюють з різних матеріалів: полістиролу і поліпропілену. Щоб дізнатися який склад дістанеться вам при покупці, слід подивитися на денці посуду маркування, де вказується або "PS", або "РР". Перше поєднання букв відповідає полістиролу, а друге - поліпропілену.

   

Паперові тарілки непогані в побуті, вони саме той варіант, який ідеально підійде для використання на пікніку, оскільки екологічно чисті за своїм складом. Такі тарілки виготовляють з якісно обробленої целюлози, яка легко і просто утилізується природним чином. Але важливим нюансом є їх вартість упаковки, яка майже прирівнюється до придбання однієї багаторазової тарілки.

Порадуйте себе безтурботними моментами

    

Якщо ви до цих пір не визначилися з вибір і уподобаннями, тоді прямо зараз можете звернутися в наш інтернет-магазин, де ми з задоволенням підкажемо і розповімо потрібну інформацію для вас. У нас одноразові тарілки купити можна в кількості до 100 шт. в упаковці, за кращим цінового діапазону в Києві. Якщо ви живете у віддалених місцях України, тоді ми доставляємо товар до вас протягом декількох днів.